Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość GK

Tissot T-touch - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, też mi się te modele podobają (wolałbym bez znaczków z kompasu na lunecie).

Zakładając, że z zegarkiem wszystko w porządku to cena dobra.

Taniej nie spotkałem.

Sprzedający ma same pozytywy i na allegro jest długo.

Chyba bym brał (jakbym kasę miał).


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy choć trochę ciężki design, świetne wskazówki. A teraz cała reszta: wyświetlacz ciekłokrystaliczny jak z lat 80-tych, miękki i łatwo rysujący się tytan, słaba wodoszczelnoć (w modelu 4 letnim trzeba zacząć od konserwacji uszczelek, lecz i tak wody należy unikać). Ciekawe ile razy użyjesz kompasu? Cena jak na model 4-letni nie jest rewelacyjna. To oczywiście moje subiektywne zdanie poparte jednak pewnym doświadczeniem. Wybór należy do ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakładając, że z zegarkiem wszystko w porządku to cena dobra.

No tak, nie wziąłem pod uwagę takiego drobiazgu jak uszczelki.

Faktycznie to celna uwaga.

Tytan oczywiście dziadzieje. Poczytaj tutaj na temat tego modelu.


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo rozumiem 30m wodoszczelności , widziałem takiego Tissota u zegarmistrza na zalanie :) , ma w deklu dziurki jak kiedyś miały zegarki z melodyjkami :?

Juz przestałem go chcieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodo

Szanowni Panowie tak sie składa że mam drógi rok t-toucha powiem szczerze że to mój pierwszy zegarek za takie pieniądze.Jest to zegarek dedykowany do uprawiania sportów extremalnych do turystyki itp.jest to totalne nie porozumienie zegarek mi padł po roku pojechał do serwisu gdzie wymienili cały mechanizm potem za czoł parować podejrzewam że serwis nie wymienił uszczelek albo coś skopał bo wcześniej nie parował teraz odpadl mi jeden przycisk do ustawień kończąc ten wontek miałem wcześniej seiko (6-lat) citizena (8-lat) i wszyskie chodzą do dziś a ten szrot ledwo zipie już nigdy w życiu nie kupie nic marki Tissot nie polecam tej firmy nikomu a juz nie wspomne o droższych modelach Tissota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified
życiu nie kupie nic marki Tissot nie polecam tej firmy nikomu a juz nie wspomne o droższych modelach Tissota.

No już nie generalizujmy :wink:

 

Jest to zegarek dedykowany do uprawiania sportów extremalnych do turystyki itp.

Eee...ja bym brał G-Shocka.

 

BTW: Ten T-Touch z Allegro poszedł za 690. Więc i temat powinien pójść spać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(...) Poczytaj tutaj na temat tego modelu.

Tamten przeżył skoki spadochronowe i nurkowanie. Z tego co wiem nigdy nie parował, nic mu nie odpadło, nigdy serwisu nie oglądał (chyba, że miał jakiś zeroy przed sprzedażą). Jak na razie tylko tytan zdziadział - ale to niestety norma.

Dodo widocznie trafiłeś jakiś walnięty egzemplarz...


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.