Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KURNAJANEK

Użytkownik
 • Content Count

  1,541
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Początkujący

About KURNAJANEK

 • Birthday 01/19/1974

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  poznan
 • Hobby
  zegarki, latarki, diody

Recent Profile Visitors

1,721 profile views
 1. To nie są zdjęcia jego to fakt : http://www.ebay.com/itm/Mens-Fortis-B-42-Stratoliner-Swiss-Automatic-Chronograph-Pilot-Watch-/172341304461 Więc ja powiedziałbym że nie wiadomo co sprzedaje..
 2. Ja nie płożę się spać w zegarku, obawiam się ze podczas snu przyp.....ole o ścianę. Wyjątkiem mogą być sytuacje gdzie idę spać w stanie wskazującym lub gdy łóżko nie graniczy ze ścianą Ciarki mi po plecach przechodzą gdy ktoś bierze mój zegarek i przymierza go, zakładając na nadgarstek i nie zdejmie swojego ( że mogą się dotknąć) (Słyszę jak powstają na nich rysy, co najmniej jak by się pociągi zderzyły)
 3. <a href=https://zapodaj.net/5aad572c08ae4.jpg.html>IMG_5247.JPG</a>
 4. 1982r albo 1981, miesiąc maj w każdym razie. Rakieta ufo zagościła na moim nadgarstku
 5. http://allegro.pl/zegarek-unikatowy-glashutte-i6041655637.html unikat, składak ... koperta od ruhla de lux gmt
 6. Eeee noo byłem w pracy do 22 :/ Szkoda bo u nas spotkania to rarytasy
 7. KURNAJANEK

  Perfumy

  Przyłączę się do opinie Roberta jeśli chodzi o Lalique encre noire, moim zdaniem jest trwały. Pamiętam że długo go używałem, pojechałem do kolegi i przymierzyłem jego kurtkę motocyklową Długo jeszcze wydzwaniał i wyzywał że mu kurtka śmierdzi ...
 8. KURNAJANEK

  Perfumy

  Wczoraj "pachniałem " w pracy własnie TF TV Komentarze : Znów pachniesz jak babka.. W sensie ciasto Nie ukrywam że zapach fajny, nie mniej po jakimś czasie użytkowania męczący Co do EN Laique, długo go używałem i nie wyobrażałem sobie żeby go nie mieć. Ostatnio sprzedałem koledze flakon, od tego czasu jakoś mnie ten zapach irytuje gdy kumpel mnie odwiedza. (zapach )
 9. KURNAJANEK

  NÓŻ

  Właśnie ten ostatnio mi chodzi po głowie Choć bardziej chcę microtecha
 10. KURNAJANEK

  NÓŻ

  Zapewne racja, niemniej omega niestety potrafi pęknąć w najmniej oczekiwanym momencie, nie dając wcześniej znaku zużycia ... :/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.