Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
jimmibaton

Breitling Avenger 43 GMT A3239011.BC34.170A - recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

 

Do czterech Breitlingów sztuka

 

Właśnie przed kilkoma chwilami zadałem sam sobie pytanie, na które nie potrafię znaleźć odpowiedzi. Dlaczego pomysł na napisanie recenzji zegarka Breitling zrodził się w mojej głowie dopiero teraz, a nie za każdym razem, kiedy kupowałem zegarek tej marki? Nie mam zielonego pojęcia, a przecież Breitling jest jednym z moich ulubionych producentów. Nie wszystkie swoje recenzje pamiętam, dlatego postanowiłem sprawdzić naszego bloga w poszukiwaniu starszych wpisów dotyczących jednego z Breitlingów, które miałem i… nic. Wydaje mi się to co najmniej dziwne, a zarazem fakt ten stał się dla mnie dodatkowym bodźcem, by takową recenzję popełnić, tym bardziej, że kilka tygodni temu stałem się właścicielem bardzo ciekawego modelu wyprodukowanego przez słynną firmę z Grenchen.

Panerai Luminor, którego opisałem w poprzedniej recenzji znalazł nowego właściciela, a ponieważ życie nie znosi próżni, postanowiłem kupić model zegarka, o którego istnieniu dowiedziałem się całkiem niedawno. Poszukiwania były intensywne, choć nie tak długie jak się obawiałem. Po raz kolejny z pomocą w zegarkowych rozterkach przyszło największe w Polsce forum KMZiZ, które jest nie tylko olbrzymią skarbnicą wiedzy horologicznej, lecz także można poznać tam fascynujących ludzi oraz kupić zegarek często w atrakcyjnej cenie. I tak natrafiłem na ogłoszenie Bogusia, który wystawił bardzo ciekawego Breitlinga.

Tarcze modeli Avenger podobały mi się od zawsze. Ma ona w sobie coś takiego dziarskiego, rockandrollowego. Niestety rozmiar koperty, a mówiąc dokładniej grubość wynosząca 18,5 mm, skutecznie mnie odstraszała. Dlatego, kiedy zobaczyłem zdjęcie w ogłoszeniu, które zostało zrobione z boku koperty, mimowolnie wydobyłem z siebie dźwięk symbolizujący zdziwienie, a brzmiał on „łoooooo!”

Połączenie tego rodzaju tarczy ze smukłą kopertą zrobiło na mnie niemałe wrażenie, a wręcz spowodowało szybsze bicie serca. Postanowiłem, że koniecznie muszę mieć ten zegarek w swojej kolekcji, dlatego błyskawicznie napisałem do Bogusia, że chętnie spotkam się z nim w celu finalizacji transakcji. Jako że Boguś od kilkunastu lat mieszka w okolicach Berlina, umówiliśmy się Świebodzinie. Wyjazd po zegarek w zimną, ciemną niedzielę był miłym akcentem. Zegarek na żywo zrobił na mnie świetne wrażenie, to też szybko wymieniłem banknoty NBP na rzeczonego Breitlinga.

Muszę wspomnieć jeszcze o koledze z forum, który okazał się niezwykle ciekawą i sympatyczną osobą i myślę, że nasze ścieżki jeszcze się zejdą

Jak z perspektywy czasu oceniam ten zakup? Tego dowiesz się, czytając moją krótką recenzję.

 

https://2gwatchblog.com/pl/breitling-avenger-ii-gmt-a3239011-bc34-170a-recenzja/

 

6198be1e1a33a43dd9f33a8de2f8dfe8.jpg

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Edytowane przez jimmibaton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, bardzo konkretna i dobrze napisana recenzja, ze świetnymi zdjęciami (ta niebieska poświata w połączeniu z niuansami tarczy - wow!). Sam zegarek natomiast jawi się jako esencja Breitlinga w najlepszym wydaniu. Niesamowite są te indeksy połączone ze klasycznym logo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.12.2022 o 13:27, jimmibaton napisał(-a):

 

Świetnie napisane, przeczytałem z przyjemnością. Zdjęcia naprawdę udane. Proszę o więcej 👍😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zdjęcia!  👍


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Edmund Exley napisał(-a):

Brawo, bardzo konkretna i dobrze napisana recenzja, ze świetnymi zdjęciami (ta niebieska poświata w połączeniu z niuansami tarczy - wow!). Sam zegarek natomiast jawi się jako esencja Breitlinga w najlepszym wydaniu. Niesamowite są te indeksy połączone ze klasycznym logo.

 

20 godzin temu, paul221 napisał(-a):

Świetnie napisane, przeczytałem z przyjemnością. Zdjęcia naprawdę udane. Proszę o więcej 👍😊

 

17 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Świetne zdjęcia!  👍

 

Ależ miło jest mi czytać Wasze komentarze! Ogromne dzięki i wiedzcie, że jesteście paliwem, jeśli chodzi o pisanie recenzji :D Jeszcze raz dziękuję, chłopaki! ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.