Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bryksel

Enicar Sherpa 600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem posiadaczem zegarka Enicar Sherpa 600 - na chodzie (aczkolwiek nie wiem czy działa poprawnie).

Chciałbym dowiedzieć się jaka jest jego wartość w takim stanie?

Czy opłaca się go remontować oraz jakie to koszta? - przegląd zegarmistrzowski, wymiana szybki, przyklejenie indeksu, polerowanie koperty itd.

Czy w okolicy miasta Końskie (woj. Świętokrzyskie) znajdę godną polecenia osobę/zegarmistrza która się tym zajmie?

 

320475185_480737094171371_6576317429672995840_n.jpg

320607911_663572798782303_4639149859621031077_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, bryksel napisał(-a):

Witam

 

Jestem posiadaczem zegarka Enicar Sherpa 600 - na chodzie (aczkolwiek nie wiem czy działa poprawnie).

Chciałbym dowiedzieć się jaka jest jego wartość w takim stanie?

Czy opłaca się go remontować oraz jakie to koszta? - przegląd zegarmistrzowski, wymiana szybki, przyklejenie indeksu, polerowanie koperty itd.

Czy w okolicy miasta Końskie (woj. Świętokrzyskie) znajdę godną polecenia osobę/zegarmistrza która się tym zajmie?

 

320475185_480737094171371_6576317429672995840_n.jpg

320607911_663572798782303_4639149859621031077_n.jpg

Na naszym Forum nie wyceniamy zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyceny się tu nie bawimy (patrz regulamin).

Co do renowacji i przeglądu to najpewniej wszystko się okaże u majstra. Ten faktycznie trochę przeszedł i zapewne potrzebuje troski.

Niestety nie jestem z okolic Twojego miejsca zamieszkania, ale są wysyłki np. Warszawa, Wrocław etc. Pewnie koledzy Ci coś podpowiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana szkła i przyklejenie indeksu to są drobne koszty. Koperty nie polecam polerować, bo tania poletka zniszczy krawędzie a dobrej jakości usługa pewnie się nie zwróci ( na pewno trzeba ją dobrze wyczyścić z zalegającego brudu) Koniecznie natomiast oddaj do czyszczenia i oliwienia i ta inwestycja akurat się Ci opłaci. W zależności od miejsca jest szansa, że zapłacisz w okolicach 100- 200 zł za wszystko. 

 

Taki model znajdziesz sobie na Olx do porównania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zegarek Ci się podoba to warto się nim zająć. Jeżeli myślisz tylko o sprzedaży i dużym zarobku to bardzo problematyczny temat.

Pozdrawiam 

 

Edytowane przez Misz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.