Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kuba8308

Jaki zegarek z górnej półki można kupić w ce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciłem zapytać sie doświadczonych klubowiczów jaki zegarek mógłbym kupic w cenie do 1000 zł?

Moja przygoda z zegarkami zaczęła sie zupełnie niedawno, czyli jakies pół roku temu. W przeróżnych rzeczach po Dziadku znalazłem jego zegarek Poljot de lux 23 jawelers. Gdy troche poczytałem o zegarkach, o mechanizmach i sztuce ich tworzenia postanowiłem stworzyć swoja własna kolekcje. Nic od razu ale stopniowo powoli z namysłem. Najprostszym sposobem zakupu jest allegro.pl i tam stawiałem pierwsze kroki. Niestety albo słono przepłacałem albo nie potrafiłem odróżnić złomu od zegarka.Nie chciałbym popełniać tych samych błedów, więc proszę o rady na co dokładnie zwracać uwage przy takich zakupach i co byście mi polecili Drodzy Klubowicze w cenie wcześniej przeze mnie wspomnianej. Zaznaczę, że bardzo chciałbym nabyć OMEGĘ o stylizyce tzw. klasycznej, ale jestem otwarty na wszelkie sugestie z waszej strony.

 

Pozdrawiam

kuba8308

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o Dziadku znalazłem jego zegarek Poljot de lux 23 jawelers.
To aż tylu nad nim pracowało? heheh... przejrzyj ofertę Adriatica, Seiko i Atlantic. I zarejestruj się na ebayu, allegro to szmelc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz model Seiko Snd127. Sprawuje sie bardzo dobrze. Przyjże sie opisywanym przez Ciebie markom.

Wielkie dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rada I

Zacznij od "szukaj" a pewnie trafisz na coś takiego:

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=1406

i wiele, wiele innych.

Rada II

Jeżeli już coś Ci "wpadnie w oko" poproś o ocenę forumowiczów. Możesz mi wierzyć są niesamowici. Jest jednak warunek, a ten warunek to "Regulamin" musisz się do niego stosować.

 

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj skrócony poradnik przyklejony do tego właśnie tematu:) no, wysil się trochę i poczytaj:) Napisał go jeden z najlepszych na tym forum.


Kochajcie polskie zegarki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie proponowane Ci dotychczas modele i producenci dotyczą zegarków wprawdzie dobrze spełniających swoja rolę, ale zdecydowanie nie z wyższej półki! Nikt nie zaprzeczy, ze Seiko, Adriatica czy Atlantic to masówka.

Jesli chcesz mieć, jak piszesz, zegarek prestiżowego, renomowanego producenta, znanej marki z naprawdę wyższej półki to w tym zakresie cenowym skazany jesteś wyłącznie na polowanie na stary, używany zegarek, mający 40 lat,. albo i więcej. Wtedy możesz kupić istotnie produkt z lepszej stajni (choć wciąż nie najwyższej renomy), np. Omegę, Longinesa, żeby wymienić najpopularniejsze u nas firmy w tej klasie.

A takichfirm, mniej u nas może znanych, a co najmniej nie mniej uznawanych jest duzo więcej!

Oczywiście, takie noszone zegarki swoje już przeszły, ich historia jest niewiadomą, zgadywać tylko można, czy i jak były serwisowane , jak się z nimi obchodzono itp. Możesz trafić nieźle, możesz też b. kiepsko. Ale zmieścisz się w 1000 zł :wink:

Co powiedziawszy nieśmiało proponuje Ci zapoznać się z moją ofertą sprzed 5 minut

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....p=263630#263630

Nie będę jej tu zachwalać, -ocenę, czy jest ona atrakcyjna pozostawiam innym Kolegom.


zegarek> 1.000 $ =podatek od snobizmu;-)
Noszone m.in.GP,IWC,Zenith,SeikoGQ,GP,Movado,Omega,Longines,Eterna,Vulcain,Rado,Wittnauer,Bulova,Hamilton,Cyma,Doxa,Gruen,Tissot,Helvetia,Onsa, itd.,Polacy,Niemcy,sowieci itd..>200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.