Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
krondar

Większa alternatywa dla W59?

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio skusił mnie Casio W59 - przewinął się kilka razy na  wątku nadgarstkowym, a że W91 kusił mnie od dawna - stwierdziłem - biorę :D Następnego dnia zegarek był u mnie. Odpakowałem, ustawiłem, założyłem na nadgarstek... i załamałem się :D Generalnie, jest świetny, ale wygląda jakbym go zakosił mojemu 9-cio letniemu dzieciakowi ;)

No i tu pytanie do was - jakie są większe alternatywy w podobnym stylu? Kojarzę W800H, ale może ktoś kojarzy coś jeszcze? Będę wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie musi być tak ascetyczny to zerknij na Casio Royale tzn. ae1200wh 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często noszę ten zegarek. Jest lekki, fajnie wygląda, można mieć pasek gumowy, parciany a do tego na aliexpress można dokupić folie ochronną na szybkę bo szybko się rysuje.

20230626_190312.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, tofiks_th napisał(-a):

Jeśli nie musi być tak ascetyczny to zerknij na Casio Royale tzn. ae1200wh 

Nie, nie musi - Bardzo fajny i w zupełnie innym stylu od tego co już posiadam :) Dzięki!

 

2 godziny temu, pazikk napisał(-a):

Bardzo często noszę ten zegarek. Jest lekki, fajnie wygląda, można mieć pasek gumowy, parciany a do tego na aliexpress można dokupić folie ochronną na szybkę bo szybko się rysuje.

20230626_190312.jpg

A powiedz mi skoro zmieniałeś paski - jaka wielkość uszu, no i czy srebrny się nie wyciera zbyt szybko? Bo zakładam że nie jest to stal, a farbowany plastik, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, krondar napisał(-a):

 

A powiedz mi skoro zmieniałeś paski - jaka wielkość uszu, no i czy srebrny się nie wyciera zbyt szybko? Bo zakładam że nie jest to stal, a farbowany plastik, prawda?

Ten model występuje również ze stalowa, a w zasadzie blaszaną bransoletą, która pomimo swoich wad (zawijane blaszki) fajnie się sprawdza. 

IMG_20230314_065622.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zamówiłem czarną wersję z CrazyTime.pl :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jeszcze podobna i równie fajna wersja ae1300wh. Uważaj bo w te tanie Casio łatwo można się wkręcić😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, tofiks_th napisał(-a):

A jest jeszcze podobna i równie fajna wersja ae1300wh. Uważaj bo w te tanie Casio łatwo można się wkręcić😉

Oglądałem ae1300WH, ale powiem szczerze 1200 przemawia do mnie bardziej - z tą mapą stref czasowych jest po prostu inny 🙂

O wkręceniu przekonałem się przy zakupie GShock'a. Najpierw był GA-B2100, a potem kolejne cztery. I każdy z nich to już 'ten ostatni' 😉

Przy AE1200WH już zauważyłem że jest od cholery modów - stalowe koperty, bransolety, silikony, czuję że to nie ostatni wydatek 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, krondar napisał(-a):

 

Nie, nie musi - Bardzo fajny i w zupełnie innym stylu od tego co już posiadam :) Dzięki!

 

A powiedz mi skoro zmieniałeś paski - jaka wielkość uszu, no i czy srebrny się nie wyciera zbyt szybko? Bo zakładam że nie jest to stal, a farbowany plastik, prawda?

Póki co nie zauważyłem żeby coś się wycierało. A co do wielkości uszu to nawet nie wiem ile ma bo wpisałem na ali nazwę zegarka + pasek i od razu wyskakiwały mi różne opcje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.