Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
Sign in to follow this  
jarek08s

homar Tudora

Recommended Posts

Godzinę temu, pawel007 napisał(-a):

🤣🤣🤣🤣

sprawdzam czujniść i poziom oburzenia 👍😉

Myślę, że nikt się nie oburza,poprostu jest alternatywa dla drogich zegarkow 

Nie to zebym sie czepial ale watek jest milosnikow TUDORA- nie homarow, krewetek o innych skorupiakow TUDORA…..🫣
IMG_1316.thumb.jpeg.0c1d3bf09d2469161a75993b3d3fa1f2.jpeg
Z tym konkretnym modelem jest pewien problem, który dodatkowo napędza sprzedaż homarów, jest gruby i niewygodny. Pewnie przez to 500m

Wysłane z mojego SM-T819 przy użyciu Tapatalka

a wiec przyszedł z alli corgeut,skusiłem sie bo była niezła promocja niestety nie do konca moja wersja kolorystyczna (wolałbym aby wszystkie indeksy były białe) ale tylko ten był w super ofercie, Napisze tak ogólnie nie zły ,troszke w sumie minimalnie za duzy ,jako pierwszy homar moze byc ale docelowo poszukam san martina
corgeut.thumb.jpg.cbba457dd2004160de4042d81be53663.jpg
170195471_sanmartin.thumb.jpg.20cb764566026cdd665c9531ab0b947f.jpg
Są dostępne wszelki możliwe wersje ale są trochę droższe, nie wiadomo dlaczego. Ten sam zegarek jest na ali w cenach od 320zl do ponad 500zl

Wysłane z mojego SM-T819 przy użyciu Tapatalka

i kupiłem  niedaleko bo na forumowym bazarku, teraz mam pytanie ten model wystepuje z NH35 i PT5000 jak to rozpoznac? trzeba sciagac dekiel? na poczatku chciałem z pt5000 ale po zgłebieniu tematu NH35 jest solidniejszy i tanszy w naprawie a własciwie wymianie mechanizmu,mysle ze sprzedawcy do konca nie wiedzą na 100% co siedzi w srodku  https://zegarkiclub.pl/forum/topic/210034-san-martin/ ten kupiłem  a nad tym sie zastanawiałem https://uhrforum.de/threads/san-martin-sn008-40mm-taucher-uhr-blau.548187/

Edited by jarek08s

i kupiłem  niedaleko bo na forumowym bazarku, teraz mam pytanie ten model wystepuje z NH35 i PT5000 jak to rozpoznac? trzeba sciagac dekiel? https://zegarkiclub.pl/forum/topic/210034-san-martin/

Apka Watch accuracy meter. Ona Ci powie jak szybko bije mechanizm. Pt5000 ma 28tys, a nh35 21tys wachnięć na godzinę

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

5 minut temu, Mikas napisał(-a):

Apka Watch accuracy meter. Ona Ci powie jak szybko bije mechanizm. Pt5000 ma 28tys, a nh35 21tys wachnięć na godzinę

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

dzieki jak przyjdzie to sprawdze