Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mav

Omega Seamaster Diver - Niebieski na oryg. meshu, gwarancja stan9/10

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ mam na oku inny zakup, wystawiam swoją oszczędzaną Omegę Seamaster Diver 300.

 

Zegarek był noszony, używany, ale sporadycznie - brak jakichkolwiek istotnych rys czy uszkodzeń. Lekkie mikroryski od noszenia na lustrzanych częściach koperty widoczne pod światło. Nie dopatrzyłem się zarysowań powłoki na szafirze. Lekkie przeświecenia na wewn. klamrze bransolety od noszenia.

 

Zegarek został zakupiony 15.03.2022 w salonie W.Śliwiński (jest dowód zakupu). Kupiłem model na pasku gumowym - do zegarka w grudniu 2022 dokupiłem Oryginalny mesh Omegi (również jest dowód zakupu). Rozmiar mesha był mniejszy - dzięki temu na moim 18cm nadgarstku pasuje z zapasem jednej dziurki i nie wystaje go za dużo pod klamrą.

 

Zegarek pracuje wg. normy, a zdarzało mu się w ciągu doby gubić mniej niż 1s. Rzecz jasna nigdy nie był otwierany, rozkręcany. W zestawie wszystko co dostałem przy zakupie - na zdjęciach.

 

Cena: SOLD

 

Mile widziane spotkanie, odbiór osobisty w Łodzi. Gdyby ktoś chciał więcej foto - proszę pisać.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

Edytowane przez Mav

Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieaktualne, jak tu się usuwa wątek ?:)


Santos de Cartier Ref. WSSA0029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.