Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mav

Użytkownik
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

146 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

189 profile views
 1. Panowie czy w 2023 jest opcja na nową wersję SMP300 ? To już bodajże ten czas ? Choć myśląc, co bym chciał zmienić w tej obecnej - niewiele mi przychodzi do głowy. Likwidacja Hev i może inna bransoleta i tyle
 2. Chyba jednak ja jestem dzwonem. Kręciłem w złą stronę:)) Tzn wg manuala 8800 datę przesuwa się kręcąc koronką w dół, a ja kręciłem w górę Wszystko działa.
 3. Budowanie relacji, żeby móc kupić dobro luksusowe po MSRP i w gratisie dostać gwizdek albo smyczkę Uwłaczające to dla mnie, bliżej mi jednak do tradycyjnych wzorców CS.
 4. To tylko moja opinia ale ... totalnie mi się ten zielony nie podoba To w zasadzie bardziej oliwkowy, nudny jak dla mnie. O wiele bardziej pasuje mi w tym zakresie zielony w hulku.
 5. Super, to mój 2 ulubiony wariant kolorystyczny po niebieskim. Oglądałem ostatnio na bransolecie te SMP i zdecydowanie wolę gumę.
 6. Jezu Panowie ... to zegarek a nie celownik snajperski Ja swoją SMP 300 w sklepie z grubsza obejrzałem, czy nie ma obić, zapłaciłem, ustawilem i wyszedłem zadowolony
 7. A mi się właśnie meshe totalnie nie podobają. Lubię masywne bransolety a'la breitling czy sub (nie jubilee). Choć w SMP nadal nie podoba mi się ta masywna klamra. Ale jeśli w PL sobie przelicznik 400Eur robią 3,5k to odpuszczam.
 8. Zgoda Nie powiem, zaczyna mnie kusić dokupienie bransolety do mojej, choć początkowo mi się nie podobała. Czy orientujecie się, jaka jest jej realna cena teraz ? Jest na necie u Dolińskich za 3,4k ale zakładam że to literówka
 9. Pasuje wszędzie (poza garniturem) i w tym cały urok SMP300
 10. Nie nosze marynarki, sama koszula i jeansy Casual smart, pasuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.