Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
hersk

Zegarek dla mamy za około tysiąc złotych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym kupić mamie zegarek. Mama ma 64 lata, więc chciałbym, aby zegarek był elegancki i pasował do kobiety w jej wieku, ale żeby był ten na tyle casualowy by dało się go nosić ładnie na co dzień. Budżet to około tysiąc złotych, mogę go delikatnie przekroczyć, powiedzmy maks 1110. 

 

Zależy mi na tym, aby tarcza była przejrzysta, miała klarowne cyfry, żeby mama dobrze widziała godzinę. Najlepiej w kolorze złotym, ale rozważę inne,  byleby nie srebrny (mama nie lubi). 

 

Chciałbym jeszcze zapytać, skąd w niektórych sklepach az tak duze promocje na zegarki? Nie chodzi mi o outlet, tylko zwykla wyprzedaz, ze zegarek kosztujący normalnie 1200, kosztuje 600. A ten sam w innym kolorze dalej 1200, wiec jakby konkretny kolor jest przeceniony. Chyba opłaca się więc szukac takich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, hersk napisał(-a):

Witam, chciałbym kupić mamie zegarek. Mama ma 64 lata, więc chciałbym, aby zegarek był elegancki i pasował do kobiety w jej wieku, ale żeby był ten na tyle casualowy by dało się go nosić ładnie na co dzień. Budżet to około tysiąc złotych, mogę go delikatnie przekroczyć, powiedzmy maks 1110. 

 

Zależy mi na tym, aby tarcza była przejrzysta, miała klarowne cyfry, żeby mama dobrze widziała godzinę. Najlepiej w kolorze złotym, ale rozważę inne,  byleby nie srebrny (mama nie lubi). 

 

Chciałbym jeszcze zapytać, skąd w niektórych sklepach az tak duze promocje na zegarki? Nie chodzi mi o outlet, tylko zwykla wyprzedaz, ze zegarek kosztujący normalnie 1200, kosztuje 600. A ten sam w innym kolorze dalej 1200, wiec jakby konkretny kolor jest przeceniony. Chyba opłaca się więc szukac takich?

 

Marża ma zegarki jest wysoka. Mniej więcej jak z oprawkami okularów. Dodatkowo lepiej sprzedać za niższą cenę niż płacić za utylizację/pozbycie się 

 

Wracając do zegarka. Coś w takim stylu?

 

Screenshot_20230906-171657.thumb.png.8bed48cdc8888f2f959a6bc756ab21d7.png

 

https://www.zegarek.net/zegarki-seiko/zegarek-sur456p1

 

 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może któryś z EcoDrive ? 
Mama będzie miała święty spokój na lata. 
Ja wybrałem mamie model w którym jest dobra luma… mama ma słaby sen i lubi sobie spojżeć po ciemku która to już godzina. 
 

https://dolinski.pl/zegarki-citizen/damskie/

Edytowane przez Londek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.