Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość WFD

Orient Crystal Jewels 21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WFD

witam, mam problem dostalem w spadku zegarek, orient jewels 21, bardzo mi sie spodobal ale niestety uszkodzil sie, nie dziala sekundnik a minutnik idzie najwyzej 5 minut (zegarek nie jest na baterie trzeba nim machac) czy ktos moze mi pomoc ile moze kosztowac naprawa jezeli chcialbym wymienic jeszcze szybke i branzolete z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że naprawa powinna się zamknąć w 60-100 zł. Kolega miał przedwczoraj podobny problem ze swoim Seiko 5 i zegarmistrz weźmie od niego 65 zł za przegląd zegarka, który z 10 lat leżał nieużywany w szufladzie. Zacina się, nie ma sekundnika, pęknięta szybka.

 

Bransoleta to dodatkowy koszt ok. 50-100 zł. Szkiełko szafirowe z wymianą też do 100 zł.


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkiełko szafirowe moim zdaniem to niepotzrebny wydatek do takiego zegarka, bransoletka z logiem orient ze stali nierdzewnej to ksozt ok 20-25 zł, przeglad z wymianą szkiełka ok 50 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.