Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
RiddickB

Omega Seamaster Diver 300m

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

 

Zastawiam się poważnie nad Omegą Seamaster Diver 300m (210.30.42.20.01.001). Byłby to dla mnie topowy zegarek i może jedyny w takich pieniądzach (zdecydowanie duży wydatek dla mnie), dlatego też chciałbym go najpierw zobaczyć i móc przymierzyć czy dobrze leży (nadgarstek 16,5 -17 cm). Wiecie może czy jest taka opcja gdzieś w Krakowie ? Próbowałem szukać przez internet dostępności ale bez skutku.

 

A może macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje divera w cenie do około 20k PLN jako konkurencja do wyżej wymienionej Omegi ?

Edytowane przez RiddickB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłeś w Bonarce️ Tam zawsze była. 

 

Tudor Pelagos, Breitling Avenger, Tag Heuer Aquaracer to tak na szybko. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Jubitomie online niby nie mają Omegi dostępnej w Krakowie, a faktycznie była w Bonarce. Dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, RiddickB napisał(-a):

W Jubitomie online niby nie mają Omegi dostępnej w Krakowie, a faktycznie była w Bonarce. Dzięki !

I ? Co ? Chwal się 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, RiddickB napisał(-a):

Cześć wszystkim

 

Zastawiam się poważnie nad Omegą Seamaster Diver 300m (210.30.42.20.01.001). Byłby to dla mnie topowy zegarek i może jedyny w takich pieniądzach (zdecydowanie duży wydatek dla mnie), dlatego też chciałbym go najpierw zobaczyć i móc przymierzyć czy dobrze leży (nadgarstek 16,5 -17 cm). Wiecie może czy jest taka opcja gdzieś w Krakowie ? Próbowałem szukać przez internet dostępności ale bez skutku.

 

A może macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje divera w cenie do około 20k PLN jako konkurencja do wyżej wymienionej Omegi ?

L2L ma 50mm. To dużo jak na Twój nadgarstek. Idź obejrzeć z kimś, kto obiektywnie spojrzy na to, jak się prezentuje na Twoim nadgarstku oraz w stosunku do sylwetki. Ty sam możesz mieć zakłamaną percepcję, bo Ci się po prostu podoba ;)

 

Żeby nie wyglądało to komicznie 

 

public-enemy.jpg?id=33159006&width=980

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie staram się ugrać dobrą cenę na chrono ;) Co do rozmiaru to szerokość nadgarstka około 60 mm, więc koperta wyglądała ok (długie uszy robią te 50 mm). Co do sylwetki to mam bardziej atletyczną budowę z racji uprawiania różnych sportów więc i nadgarstek się odchudził - bransoleta w jednym zegarku przestała cisnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.