Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Heavyweight2712

Jaki zegarek z fazami księżyca ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Chciałbym was prosić o radę chętnie wysłucham tych osób którzy się znają na rzeczy :) Planuje kupić zegarek z fazami księżyca ponieważ niesamowicie mi się podobają, co najważniejsze pieniądze na ten cel są także teraz tylko kwestia wyboru i mogę spełnić marzenie :) na oku mam 3 zegarki podobają mi się wszystkie ale niestety muszę wybrać tylko jeden, który wg was najlepiej będzie kupić ? Czy ktoś z was się zna i może doradzić ? Dziękuję za pomoc 

Screenshot_20231115-223325.png

Screenshot_20231115-222939.png

Screenshot_20231115-221852.png

Screenshot_20231115-221839.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blancpain to zupełnie inna liga. Zegarek na długie lata, który będzie można z dumą przekazać wnukom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, christ0ff napisał(-a):

Blancpain to zupełnie inna liga. Zegarek na długie lata, który będzie można z dumą przekazać wnukom :)

Pozostałe będą na krótkie i nie można przekazać 😐?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja historia jest podobna. Zacząłem swoją przygodę z poważnymi zegarkami, bo się zakochałem w fazach księżyca. Jeśli mogę coś zasugerować to zwróć proszę uwagę na Orisa Artelier Complication. Mam takiego i jest ekstra. Marka zacna, wykonanie super, występują z czarną i jasną tarczą, na pasku, na bransie. Do wyboru do koloru. A jak się zdecydujesz na używkę to i cena rozsądna :)

Powodzenia w poszukiwaniach! 

Edytowane przez Tschautschesku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eye_lip napisał(-a):

Pozostałe będą na krótkie i nie można przekazać 😐?

Oj tam, taki oksymoron (🤦‍♂️) i skrót myślowy. Wiadomo, że nawet przeciętniak za kilka stówek nas przeżyje, gdy się o niego zadba. Aczkolwiek nie każdy z nich będzie miał wtedy jakąkolwiek wartość (poza sentymentalną), żeby nadal się nad nim nadal pochylać. I tak, wiem, że FC i B&M do tej grupy się nie zaliczają.

 

Po prostu mi osobiście design zaprezentowanego B&M nie odpowiada. Prezentuje się z całej trójki najbardziej "pospolicie". FC dużo korzystniej wypada - delikatny, nienachalny design. Pasujący do formalnego stroju. Lecz BP bije oba klasą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem, Blancpain przebije wszystkich cenowo najbardziej ten na zdjęciu kosztuje ok. 15000zł i był serwisowany w autoryzowanym serwisie Blancpain także jest jak nowy, tarcza bogata nie ma się do czego przyczepić.

 

Decyzja podjęta jutro już bedzie na moim nadgarstku :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.