Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Heavyweight2712

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1051
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

8200 Guru zegarmistrzostwa

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

5716 wyświetleń profilu
  1. [emoji6] Wysłane z mojego SM-S938B przy użyciu Tapatalka
  2. [emoji6] Wysłane z mojego SM-S938B przy użyciu Tapatalka
  3. Ależ piękne i niebezpieczne dzwony 🫣 243a874e162f4b00a942cbdc980c4428.mp4
  4. [emoji6] Wysłane z mojego SM-S938B przy użyciu Tapatalka
  5. [emoji6] Wysłane z mojego SM-S938B przy użyciu Tapatalka
  6. Prędzej usunąłbym Ciebie z tego forum niż te wpisy i obrazki 🤣 każdy miałby wtedy upragniony święty spokój 🙏 Mam nadzieję, że chłopaki się nie obrażą ale aż głupio byłoby nie dołączyć 🤭 widzę, że ładnie z tobą jadą, miód na me serce się wylewa 🤣
  7. [emoji6] Wysłane z mojego SM-S938B przy użyciu Tapatalka
  8. Oj tam zwykła złotówa z Ciebie 😀 szkoda ci po prostu pieniędzy na niego, pieniądze które zaoszczędzisz zaraz przepier… albo przepijesz będziesz żałował 🤣
  9. Bardzo skromna 🤣 jesteś spoko gość i niczym takim się nie wyróżniasz jeśli chodzi o zegarki 🤪 Ten środkowy mi się podoba zwłaszcza, że dekiel jest odkryty i widać mechanizm, patrząc na ich ceny na chrono24 to mógłbym go posiadać gdybym sprzedał swojego Lange, Omegę no i może Breitlinga 🫣
  10. U mnie jest inaczej 😊 Jeżeli miałbym wybrać jeden jedyny zegarek to na pewno nie byłby to rolex😊 ale w przypadku budowania jakieś skromnej sensownej kolekcji to fajnie byłoby mieć choćby nawet jednego rolka czy to dla prestiżu, historii czy dla czegoś innego. Dla mnie Rolex w większej kolekcji jest bardzo mile widziany i na pewno z czasem sobie jakiegoś sprawię 😊
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.