Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
alpaczino

Sugess

Rekomendowane odpowiedzi


Zdaje się, że i wątku dot. Sugess'a nie było.
No to ja z tej okazji specjalnie zakupiłem...
20240108_133819.thumb.jpg.57592d0860bc5f85d3c80541383784ce.jpg20240109_140107.thumb.jpg.4dbf25c8142b13dca5c5d32f03fc1e1b.jpg20240109_140936.jpg.c3ee977b5bcb301d52a1950ba9a01ba1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ok. 2 lata mam takiego. Jestem zadowolony, choć uszy (ucha?) mogłyby być nieco krótsze.

 

1667829647679.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już ok. 2 lata mam takiego. Jestem zadowolony, choć uszy (ucha?) mogłyby być nieco krótsze.
 
1667829647679.jpg&key=14e8e8344fdb04d12c267c79511f97af93a38b568be4254768ece26320a9b6e3
Mnie ten twój też się bardzo podoba i już o nim myślałem. A że długie uszy nie są dla mnie problemem, bo mam nadgarstek 18,5 - 19 cm, to może ...
W każym bądź razie, jakościowo ten Sugess, którego mam, spełnia moje oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się już pomału przyzwyczajam do kwot powyżej "watoskiej" granicy 150 € i mam kilku "kandydatów" od Sugess'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, alpaczino napisał(-a):

Ja się już pomału przyzwyczajam do kwot powyżej "watoskiej" granicy 150 € i mam kilku "kandydatów" od Sugess'a. emoji16.png

Przecież kupując na Ali opłaty (cło i VAT) są doliczane do ceny. Ali od kilku lat na umowę z urzędem w pl, opłat dodatkowych przy drogich zakupach już nie ma. 


Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MichałS napisał(-a):

Przecież kupując na Ali opłaty (cło i VAT) są doliczane do ceny. Ali od kilku lat na umowę z urzędem w pl, opłat dodatkowych przy drogich zakupach już nie ma. 

Mylisz się, powyżej kwoty 150$ VAT płaci się oddzielnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Krzysiekjot napisał(-a):

Mylisz się, powyżej kwoty 150$ VAT płaci się oddzielnie 

Dziwne, mi nie naliczyli. 

W AliExpress przy cenie jest nawet napisane "VAT included", a cena końcowa zmienia się w zależności od ustawienia kraju. 

 

Dawniej, owszem, listonosz przynosił paczkę i trzeba było u niego dopłacić dodatkowe opłaty. 


Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj sobie do koszyka jakiś droższy zegarek to zobaczysz korektę VAT w podsumowaniu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Krzysiekjot napisał(-a):

Dodaj sobie do koszyka jakiś droższy zegarek to zobaczysz korektę VAT w podsumowaniu 

 

W porządku, ale to przecież nic nie zmienia - po prostu nie płacisz VAT przy zamówieniu, a później. Cena końcowa jest ta sama w obu przypadkach. 

 

Ty napisałeś wcześniej tak, że zrozumiałem że VAT miałby być doliczony ponownie, przez co zakup powyżej EUR150 miałoby być mniej opłacalny. 

 

 

 

ali.png


Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.