Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Qba.

Diver automat - Seiko/Orient/Citizen?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć, 

potrzebuję kupić jakiegoś diverka do ok. 1500zł. Nie wiem, którą markę oraz model wybrać, słabo się znam na współczesnych zegarkach. Co sądzicie o Oriencie Kamatsu Gren? 

 

Dziękuję za opinie i propozycję. 

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawie, bo chodzi Ci o Kamasu. W tej cenie ciężko o lepszy wybór. Jako miłośnik Seiko powiem że zaskoczyła mnie jakość wykonania. Porównanie egzemplarza kumpla z jednym z moich prospexow: więcej rys na Oriencie. Nie wiem czy to sposób użytkowania czy słabsza jakość materiału. Szkiełka w podobnym stanie, więc założyliśmy że jednak czymś się może różnić użyta stal. Dokładność 4R36 moim zdaniem jest słabsza. Ale może to zależy od egzemplarza. 

Ja wolę stylistykę "żółwi", ale jak kiedyś trafię na okazyjne Mako, to zawita i u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiś sklep, aukcje gdzie kupić Orienta Kamasu? Między sklepem, a np. Allegro różnica jest spora (sklep 1800 Allegro 1100) czy te z Allegro są oryginalne? Ma ktoś wiedzę w tym zakresie?

 

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na WestWatches.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TimeStore też jest po 1100zł, a z tego co wiem to nie jest sklep krzak. Ale ja osobiście kupiłbym na Amazonie. Często się zdarza, że są poniżej tysiaka. Ogólnie zakup Kamasu nie powinien stanowić problemu.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 godzin temu, Qba. napisał(-a):

Możecie polecić jakiś sklep, aukcje gdzie kupić Orienta Kamasu? Między sklepem, a np. Allegro różnica jest spora (sklep 1800 Allegro 1100) czy te z Allegro są oryginalne? Ma ktoś wiedzę w tym zakresie?

 

Dziękuję.

Westwatches lub countup4 (Yomido). Sprawdzone sklepy rekomendowane przez "orienciarzy" (spojrzyj na grupę "Orient-alna Pasja" na fb) :)

 

Co do Kamasu - zegarek w tej cenie prawie idealny - dobry mechanizm, wytrzymały, lecz bransoleta przeciętna (zwłaszcza endlinki). Na szczęście zegarek jest paskolubny lub można zamontować inną bransoletę ;)

 

IMG_20240301_064145.jpg.b97d63c82ee9c112933ba733a6c8cb6d.jpg

Edytowane przez christ0ff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za informację. 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.