Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Agatapp

Co wybrać? Używana omega vs nowy tańszy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, proszę o pomoc - nie znam się zbyt ale od jakiegoś czasu myślę o zakupie Omegi Seamaster Aqua Terra. Cena w salonie ~17 tys jest zaporowa, myślałam o używce. Znalazłam w granicach do 10 tys zł tę którą mi się podoba ale bez dokumentów, na chrono24, inne wersje tego modelu trochę tańsze, ale też bym kupiła. Zastanawiam się, czy w tej sytuacji upierać się przy Omedze, która wizualnie jest dla mnie najlepszym wyborem, czy może poszukać czegoś jak np Longines - widziałam całkiem ładne nowe w salonie za ~8 tys., ale to jednak nie moja upatrzona Omega 🙈 Warto inwestować niemałą kwotę w używaną Omegę ? Obawiam się, co będzie jak coś się z nią stanie, zazwyczaj nie jest podany rok produkcji, nie chciałabym zostać z bezużyteczną ozdobą za mnóstwo pieniędzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Agatapp napisał(-a):

[...] czy [...] upierać się przy Omedze, która wizualnie jest dla mnie najlepszym wyborem, czy może poszukać czegoś jak np Longines - [...] ale to jednak nie moja upatrzona Omega 🙈[...]

 

Odpowiedź jest w powyższym cytacie - ŻADEN inny zegarek nie będzie wymarzoną Omegą i od razu po jego kupnie, równolegle do radości z jego nabycia, pojawi się ukłucie "No ale to jednak nie ta Omega, którą tak bardzo chciałam..." :)

 


Omega Planet Ocean XL  |  Omega Railmaster XXL  |  Tag Heuer Carrera Drive Timer  |  Ticino Big Pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dirty Harry napisał(-a):

 

Odpowiedź jest w powyższym cytacie - ŻADEN inny zegarek nie będzie wymarzoną Omegą i od razu po jego kupnie, równolegle do radości z jego nabycia, pojawi się ukłucie "No ale to jednak nie ta Omega, którą tak bardzo chciałam..." :)

 

Obawiam się, że niestety masz rację 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej "zamienniki". Substytut zawsze będzie tylko zamiennikiem. Poszukaj chwilę dłużej a zapewne trafisz w to co dokładnie chcesz.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma rzekami żyła moja przyjaciółka, która mi kiedyś powiedziała:" Jeśli coś ci się podoba, to to zdobądź, bo później będziesz żałował, że tego nie zrobiłeś."

"Obawiam się, co będzie jak coś się z nią stanie, zazwyczaj nie jest podany rok produkcji, nie chciałabym zostać z bezużyteczną ozdobą za mnóstwo pieniędzy.  "

Niby co miałoby się jej stać? W końcu to tylko przedmiot mechaniczny (w tym wypadku dość popularny), który można naprawić.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za opinie, macie 100% racji. Czasem kusi tańszy zamiennik ale na pewno bym żałowała, że to nie ten wymarzony model 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.