Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

souls_hunter

Użytkownik
 • Content Count

  733
 • Joined

 • Days Won

  3

souls_hunter last won the day on November 23 2017

souls_hunter had the most liked content!

Community Reputation

1330 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Locked and secured
 • Hobby
  Hobby

Kontakt

 • Skype
  No thanks

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Życzenia co najmniej dziwne delikatnie mówiąc. Nie chce mi się dalej tłumaczyć czy polemizować.
 2. Przypomniała mi się taka historia z dawnych lat, jeszcze za fiata 125p. Otóż, kumpel prowadził warsztat samochodowy i kiedyś przyjechała kobitka, że jej coś stuka matalicznie podczas jazdy. I faktycznie coś się tłukło ale tylko na wertepach. Okazało się, że to zapomniany klucz 10 wpadł do zakamarka i sobie pobrzękiwał. Tak, że ten....
 3. Tylko data na 12 nie do przejścia. Rzekłbym nawet bardo przeciętnie.
 4. Ta ceramika może wpadła podczas jazdy po bezdrożach. To jest prawdopodobne. Da się zrobić jakiś ekran z blachy oddzielający skrzynię i katalizator, może zadziała? Na noc podłożyć karton pod komorę silnika i rano będzie widać czy coś kapie. P.S, widział Pan kiedyś ruskiego który by nie pił? 2 litry to dla nich dopiero rozgrzewka.
 5. Kolega rzuci okiem, może coś akurat podejdzie. Interesujące są zwłaszcza te pakiety części do UAZ'a https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-wojsko-wyprzedaje-samochody-polskie-klasyki-za-pol-ceny,nId,7438473
 6. Wielkością zwłaszcza. Poza tym podejrzewam, że "małe rączki" zrobią takich sprężynek 1000 razy więcej i 10 razy taniej w tym samym czasie.
 7. Czyli by się zgadzało. W Afganistanie potrafi być sakramencko zimno.
 8. Panowie, ja mam inny problem z Orientem Crystal. Dzisiaj było trochę ciepło więc spociła mi się ręka. Zauważyłem na szkiełku od środka mgiełkę tak około średnicy 1 grosza, która oczywiście później zniknęła. Zegarek niedawno wrócił od zegarmistrza z przeglądu i drobnej naprawy, między innymi wymieniane było szkiełko oraz naprawiany mechanizm przycisku zmiany dnia tygodnia. Co poszło nie tak, nigdy wcześniej zegarek się "nie pocił"
 9. Mam taką teorię, że ten konkretny egzemplarz był robiony z przeznaczeniem na daleką Syberię lub nawet Koło podbiegunowe.
 10. Odnośnie zderzaków, taki byłby stylowy i wytrzymały. Tylko czy rama go udźwignie???
 11. Albo kumulację fałszywą lampę i fałszywy zegarek.
 12. Już to kiedyś pisałem ale przypomnę. W USA jest takie powiedzonko. "Zarobki poniżej $100k/rok to ściśle strzeżona tajemnica. Powyżej tej sumy to żadna tajemnica."
 13. souls_hunter

  Perfumy

  Pan se kupi Orienta Crystal. Śmieszny zegareczek za śmieszne pieniądze ale da się lubić. Nosić Pan będziesz w weekendy na zmianę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.