Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

souls_hunter

Użytkownik
 • Content Count

  494
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

souls_hunter last won the day on November 23 2017

souls_hunter had the most liked content!

Community Reputation

494 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Locked and secured
 • Hobby
  Hobby

Kontakt

 • Skype
  No thanks

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolega jeździ po pustkowiach, na których nie ma żadnego sklepu, żeby zrobić przystanek i kupić coś do picia? Kiedyś miałem taką przygodę na dłuższej przejażdżce, lato upał, ileś tam już km w nogach, pić się chce jak cholera, jestem na totalnym zaścianku w okolicach Łodzi. Mijam stary pamiętający czasy PGR wiejski sklepik. Siedzi przed nim 3 lokalsów piją piwo, zatrzymałem się, kupiłem 1 zimnego browarka i od słowa do słowa za "chwilę" był następny zimny browarek, następny i wyprawa skończyła się na tym, że żona przyjechała samochodem zabrać mnie do domu. I to była jedna z najfajniejszych moich przejażdżek, którą pamiętam do dziś. Odnośnie starych maszyn do szycia, będę miał do oddania Veritasa z żeliwną podstawą na chodzie.
 2. No dobra, ale co te piramidy? Jak se latają to niech se latają mi to lata. Bardziej mnie ciekawi ( o czym już tutaj raz pisałem) dlaczego Pentagon nie sfotografował tego Boeinga który w niego pierdyknął w 2011? Latające piramidy to przy tym pikuś.
 3. Panie, Saturna to ja widziałem na własne oczy! Nie miał żadnego pierścienia tylko 4 koła. A wąż nadęty bo pierdnął. Albo właśnie odebrał Suba po 5 latach świetlnych stania w kolejce. To by się bardziej trzymało kupy.
 4. Przecież w pysku węża jest jego własna pardą d*pa a nos ma na zewnątrz bańki to jak może oddychać? Coś mi tu ściemniacie kolego...
 5. Z tego co pamiętam to szło troszkę inaczej: "Gdy kończą się argumenty zaczyna się ortografia." P.S. Kolargola też nie lubiłem ale pamiętam Cypiska z siusiakiem na wierzchu. Dzisiaj to byłby wrzask dopiero (tak jak w Holandii).
 6. Czy ja napisałem gdzieś, że mam jakiś problem z kształtem Ziemi? Mam pytanie tylko - na czym opiera się wąż na którym stoi żółw na którym stoją te 4 słonie?
 7. mniej więcej podobne do tego
 8. Napiszę teraz najprawdziwszą prawdę. Otóż będąc szczeniakiem lat temu XX była moda wśród nas na wysyłanie listów do różnych firm głownie samochodowych o mniej więcej takiej treści, "blablabla podobają mi się samochody waszej firmy, przyślijcie mi prospekty" Często się to udawało i plakaty z najróżniejszymi samochodami lądowały na ścianie w pokoju. Wysłałem trochę zmodyfikowany list do NASA (tak, tego NASA) i ku mojemu zdziwieniu po kilku miesiącach otrzymałem pocztą grubą kopertę formatu A-4 z plikiem pięknych kolorowych zdjęć (bodajże 15 czy 20) na których były portrety astronautów, zdjęcia statków kosmicznych i między innymi kilka zdjęć matuszki Ziemi wykonanych z kosmosu. Otóż ziemia na nich była jak najbardziej kształtu kulistego. Nie wiem czy był to franken/ składak bowiem o Photoshopie wtedy nikt jeszcze nie słyszał, ba nawet komputery domowe to był wtedy czysty sajens fikszyn.
 9. Ciekawe co niejako przy okazji będzie jeszcze można monitorować? Do niedawna ktoś kto publicznie mówił o czymś takim był wyzywany od płaskoziemców, debili, szerzyciela teorii spiskowych i diabli wiedzą czego jeszcze. A tu proszę, małymi kroczkami konsekwentnie do przodu. https://nt.interia.pl/raporty/raport-medycyna-przyszlosci/medycyna/news-nastepca-pulsoksymetru-przelom-w-monitorowaniu-poziomu-natle,nId,5173182#iwa_source=worthsee
 10. Kolega będzie łaskaw rzucić okiem od czasu do czasu na nasz bazarek, ewentualnie popularne portale aukcyjne. Coś na pewno się znajdzie za rozsądne pieniądze. W razie wątpliwości co do autentyczności danego egzemplarza PRZED zakupem służymy pomocą.
 11. W takim razie kolega się cofnie "parę" stron w tym dziale a znajdzie tam praktycznie wszystkie informacje wraz ze zdjęciami i tzw. "przymiarkami nadgarstkowymi" dotyczącymi wybranych modeli. Ja ze swojej strony jestem na tak.
 12. My mieliśmy mityczne Syreny. Tak że nikt nam nie podskoczy.
 13. To przechodzi z wiekiem. Jak mi skroili 2 customowe rowery stwierdziłem, że takie zabawy nie mają sensu i jeżdżę na tym na czym jeżdżę. Frajda jest taka sama a że nie ma szpanu to jak mawiają amerykanie who cares. "nie było łatwo bo kółko ma otwór jak dokładnie sprawdziłem o 6 setek mniejszy, a prasy nie mam" Bo kolega źle podszedł do zagadnienia. Trzeba było kółko podgrzać a łożysko zamrozić. Wtedy wszystko pasuje tylko trzeba działać szybko i zdecydowanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.