Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

souls_hunter

Użytkownik
 • Content Count

  670
 • Joined

 • Days Won

  3

souls_hunter last won the day on November 23 2017

souls_hunter had the most liked content!

Community Reputation

1,167 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Locked and secured
 • Hobby
  Hobby

Kontakt

 • Skype
  No thanks

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak Chorwacki craft to tylko Ožujsko. Karlovačko zdyskwalifikowałem za oszustwo (1,87l zamiast 2,0 L).🙃
 2. Ja poszedłem do pierwszej kancelarii o której słyszałem pozytywne opinie. Tu nie ma znaczenia czy jest dobra czy bardzo dobra czynnika czasu się nie przeskoczy. A koledze serdecznie współczuję. Tylko wrogowi można życzyć takich butów.
 3. Trzy kosy to zupełnie inna para kaloszy, i raczej stosowana jest przy lokalach użytkowych (sklepy, magazyny itp). Sam je zastosowałem w umowie przy wynajmie swojego lokalu. W praktyce przy ewentualnej egzekucji tego zapisu też może być różnie. Jedyne czemu się dziwię, to że problem z najmem znany jest wszystkim bez wyjątku od lat i nikt kto jest u sterów nawet nie zająknie się o jego naprawie. To najlepiej chyba świadczy o syfie zwanym Polska w jakim żyjemy.
 4. Masz 2 wyjścia. Rozwiązanie siłowe - wpadasz z 2 silnymi i zajmujesz mieszkanie i wymieniasz zamki (ja tak zrobiłem) albo batalia sądowa. W Polsce z wynajmem bez względu na rodzaj umowy (wspomniany najem okazjonalny też) jesteś w czarnej d*pie, jeśli trafisz na cwaniaka. Z automatu matki z bachorami i bezrobotni są kryci przez prawo i nie możesz ich wywalić szczególnie w okresie zimowym. Podejrzewam, że każdy prawnik powie ci to samo.
 5. Z tego co kojarzę wynajmem mieszkań zajmują się agenci od nieruchomości a nie prawnicy. Chyba, że sami posiadają mieszkanie na wynajem. Ale od prawnika bym nie wynajmował, za duże ryzyko, że umowę pod siebie napisze. wężykiem, wężykiem
 6. souls_hunter

  Motocykle

  Nie wspominając, że 14km to miara długości. Miara mocy to 14KM
 7. Oczywiście. Analogowym Canonem EOS'em. Mam jeszcze gdzieś papierznane odbitki.
 8. Zapałki nie zapalnik, z a p a ł k i! Eh te pismaki.
 9. Niestety, trzeba przyznać, że ci Amerykanie to jednak jest banda idiotów. Z takimi zdolnościami aktorskimi i interpersonalnymi, w Polsce gość założyłby własną partię polityczną w przedbiegach wszedł do Sejmu i został jakimś ministrem albo może nawet premierem czy prezydentem. Wtedy mógłby zupełnie legalnie, bezkarnie kraść te wszystkie miliony, co najwyżej ponosząc odpowiedzialność polityczną jeśli w ogóle. Co prawda kradłby miliony złotówek a nie dolarów ale who cares. Milion to milion. Bo chyba lepiej ukraść bezkarnie milion złotych niż ponosząc konsekwencje czynu milion dolarów. Prawda? zupełnie jak nasz premier, nieprawdaż?
 10. Cóż za pytanie, wiadomo że wszystkie. W poniedziałek będą na bazaru. 😁
 11. Tymczasem dzisiaj w Cortina d' Ampezzo, wchodzisz z ulicy bez czekania, bez zapisów płacisz i wychodzisz z Rolexem.
 12. Jakie czasy taki engine tuning
 13. Też o tym pomyślałem i w takim układzie pełna zgoda. Dobrze, że żona (czyli alfa) o tym nie wie, bo pewnie by strzelała fochy co chwilę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.