Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

souls_hunter

Użytkownik
 • Content Count

  635
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

souls_hunter last won the day on November 23 2017

souls_hunter had the most liked content!

Community Reputation

989 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Locked and secured
 • Hobby
  Hobby

Kontakt

 • Skype
  No thanks

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Choć raz od dłuższego czasu coś innego niż ciagle Carrery i Aquaracery. Mały minus za 2 szóstki na tarczy 😜 ale i tak jest fajny.
 2. Pokazywałem już swego czasu to cudo indyjskiej inżynierii. A oto co napędzało ten wyrób. Przyznam, że troszkę się zdziwiłem bo nie sądziłem ,że aż po takiej taniości to robią. Jedynie wskazówki są ładne szkoda mi nawet wydawać pieniądze na baterię, żeby to uruchomić.
 3. Słowo na niedzielę...
 4. Mogę się mylić ale za 2400 to chyba można kupić samą bransoletę (oczywiście oryginalną) albo i nawet nie.
 5. Musztarda??? Pierwsze słyszę. Jaką dodajesz i ile (trzeba będzie spróbować)? Ja za to czasem dodaje posiekane drobniutko marynowane opieńki. P.S. Nidy nie używam do tatara oleju rzepakowego, tylko oliwę z oliwek.
 6. W pierwszym poście nr jest K 44819 na ostatnim zdjęciu K 46516, przecież to 2 różne zegarki. P.S. Nie wspominając już o ułożeniu wycięć pod śrubokręt w śrubach na obu zdjęciach.
 7. Pytanie za 100 punktów. Nikt nie zauważył, czy nie chciał zauważyć? Przyznasz, że to kolosalna różnica.
 8. Skoro ma to być zegarek do tyrania to największy sens będzie miał zakup jakiegoś japończyka a jeszcze lepiej kwarcowego. Kwarcowy TAG też może być ostatecznie (F1???) P.S. Zdaniem niektórych najbardziej do tyrania nadaje się Rolex Sub. Podobno można nim nawet gwoździe wbijać, tak ze ostatecznie nie wiem...
 9. Kolega tutaj popatrzy: https://www.upscalerolex.pl/product/tag-heuer-aquaracer-way201b-ba0927-mezczyzni-43mm-bransoletka/
 10. Niby ten sam, a jednak inny, bardziej czytelny, bardziej wyrazisty.
 11. Więc mogli ją zrobić +/- 1/3 większą tak, aby sięgała tych dwóch kółek na godzinie 4 i 8. Harmonii układu by to nie zaburzyło a przynajmniej podkreślono by co jest ważniejsze - poruszające się kółka mechanizmu czy jednak odczyt godziny na tarczy. Tak mamy kolejną biżuterię udającą zegarek.
 12. Przydałyby się również okulary +3 w gratisie.
 13. Mam podobny problem jak zolw. Posiadam gramofon z czasów PRL pod nazwą Dynamic Speaker (chyba wersja eksportowa Bernarda), który z tyłu jako wyjście ma tylko kabel. Z tego co pamiętam ma wkładkę Unitra MF-100. Czy po podłączeniu tego przedwzmacniacza zacznie grać ze sprzętem, który ma tylko wyjście AUX? Obecnie po podłączeniu bezpośrednio do sprzętu gra bardzo cicho.
 14. Zaglądnąłeś do podanego linka przeze mnie? Najwyraźniej po co.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.