Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dirty Harry

Użytkownik
 • Content Count

  270
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

109 profile views
 1. Miałbym takie pytanie techniczne. Byłem dziś u Dolińskich i w gablotce z Orisami leży przekrój koperty od Aquisa czy Pro Divera - jakiegoś dużego nurka z potężnej grubości szkiełkiem, na oko chyba 5-milimetrowym. A jakie grube szkło ma nowy ProPilot 44 mm? Na firmowej stronie takiej informacji nie znalazłem.
 2. Zdecydowanie! Jak dla mnie Speedmaster musi być na bransolecie, bo w takiej konfiguracji wygląda najbardziej rasowo.
 3. Dzięki za info - a kiedy następna dostawa, w której mogłoby coś przyjść?
 4. Oris to świetne zegarki ze średniej półki, nie zawiedziesz się. A Aquis to już w ogóle wymiata - dla mnie klasa sama w sobie!
 5. Jutro już lipiec Wiadomo może dokładniej, kiedy nowy Big Crown ProPilot DayDate przyjdzie i czy można byłoby go we Wrocławiu obejrzeć na żywo i przymierzyć?
 6. Dla mnie minusikiem jest jeszcze tytan - bo obecnie oferowany Defy Classic jest dostępny niestety tylko w tytanowej kopercie
 7. Pierwszą moją Omegą był właśnie Seamaster 120M ref. 2501.81.00 z werkiem 1109. Przymierzałem się wtedy do limitki Jacques Mayol 2002 z delfinkami, skończyło się na normalnej wersji, z której byłem baaardzo zadowolony. Jeśli nie musi to być koniecznie Jacques Mayol, to myślę, że w poszukiwaniach małego Seamastera warto wziąć pod uwagę zwykły model 120M, na pewno będzie tańszy. I fajnie, żeby miał werk 1120.
 8. Stąd wynikałoby, że przytłaczająca większość werków Balla bazuje na Ecie: https://watchbase.com/ball-watch
 9. Lubię i bardzo cenię Orisy, wiele modeli podziwiam - ale nie ma drugiego, który podobałby mi się tak, jak Big Crown ProPilot
 10. Bo z zegarkami to wiadomo: rozłożyć łatwo, złożyć trudno, złożyć tak żeby działało - niemożliwe!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.