Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
AK&AK

Longines Conquest VHP

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy to chwila słabości, wiosenne przesilenie, czy głos rozsądku, ale rozpoczynam wystawianie na bazarek zegarków, które wolałbym, aby były mniejsze...

 

Longines Conquest VHP, średnica 41mm, l2l 49mm, grubość 12mm, między uszami standardowe 20mm. Tarcza carbon. Przed zakupem widziałem wszystkie warianty i dla mnie ten był najciekawszy. Właśnie tarcza i zastosowany mechanizm przekonały mnie (pomijając żonę i panią z salonu) do zakupu kwarca. Mechanizm opracowany na wyłączność dla Longinesa miał pokazać możliwości marki. I pokazał - mechanizm L288 - wyjątkowo dokładny (odchyłka do 5 s/rok), z wiecznym kalendarzem, pamięcią odmierzanego czasu także w uśpieniu, czy przy zmianie czasu letniego/zimowego. W przypadku uderzenia o sile do 500G wskazania godziny korygują się automatycznie. W przypadku silniejszego uderzenia za korektę wskazań czasu odpowiada innowacyjny system DPR... "cud, miód i orzeszki". 

 

Wskazówka sekundnika trafia w każdy indeks.

 

Jakość wykonania, spasowania elementów bardzo dobra. Luma też świetna.

 

Zegarek kupiony jako nowy w Polsce od autoryzowanego dystrybutora w sierpniu 2022 roku, wciąż na gwarancji. W zestawie pudełko, instrukcja, karta gwarancyjna, komplet ogniw bransolety... wszystko co daje producent. Stan 9/10.

 

Cena 3000,00 zł (wysyłka do paczkomatu w cenie).

IMG_20220909_101109.jpg

VHP (1).jpg

VHP (4).jpg

VHP (2).jpg

VHP (3).jpg

VHP (4).jpg

VHP (5).jpg

VHP (6).jpg

VHP (7).jpg

VHP (8).jpg

VHP (9).jpg

VHP (10).jpg

VHP (11).jpg

VHP (12).jpg

VHP (13).jpg

VHP (16).jpg

VHP (17).jpg

VHP (18).jpg

VHP (19).jpg

VHP (20).jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20240328_101959.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce parkę, to zacznę namawiać żonę, aby swojego wystawiła (żona mnie namawia, abym swojego zostawił) 😉

IMG_20240403_135408.jpg

IMG_20240403_135505.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...na chwilę wyszedł z szuflady i już pięknie świeci. Luma na duży plus.

IMG_20240410_141659.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Longinesów Ci u nas dostatek, mamy już 14 sztuk, a pewnie jeszcze coś przybędzie. Trzeba jednak znać umiar i z męskiej części stadka do ewentualnej redukcji przeznaczony został VHP. Polecamy.

IMG_20240412_114420.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.