xomnes 56 #1 Posted January 12, 2025 Hejka Dziś wpadła mi szkatułka ze starymi zegarkami babci i dziadka Wszytskie po nakręceniu działaja prośba w identytfikacji 1 Share this post Link to post Share on other sites
cheles 294 #2 Posted January 12, 2025 Większość to radzieckie zegarki. Jedyne co może być interesujące to ten gdzie na deklu jest napisane wodoszczelny. To zakładam że mogą być polskie Błonie. Warto zajrzeć i sprawdzić mechanizm bo może być niespodzianka 0 Share this post Link to post Share on other sites
xomnes 56 #3 Posted January 12, 2025 Udało mi się go rozkręcić, tak wyglada mechanizm 0 Share this post Link to post Share on other sites
hrabia 31388 #4 Posted January 12, 2025 (edited) No to nie ma niespodzianki. Poszukiwane są takie z "polskim" mostkiem, ten ma "zwykły" radziecki. A co do reszty, to masz odpowiedź, nazwy na tarczach, popularesy. Poljot budzik może ciekawszy. Majak chyba nieoryginalna tarcza... Edited January 12, 2025 by hrabia 0 Share this post Link to post Share on other sites
xomnes 56 #5 Posted January 12, 2025 27 minut temu, oszolom napisał(-a): No to nie ma niespodzianki. Poszukiwane są takie z "polskim" mostkiem, ten ma "zwykły" radziecki. A co do reszty, to masz odpowiedź, nazwy na tarczach, popularesy. Poljot budzik może ciekawszy. Majak chyba nieoryginalna tarcza... Ale to oryginał? Warto dać do renowacji czy nie? 0 Share this post Link to post Share on other sites
hrabia 31388 #6 Posted January 12, 2025 Ale który? 0 Share this post Link to post Share on other sites
xomnes 56 #7 Posted January 12, 2025 No ten Blonie 0 Share this post Link to post Share on other sites
hrabia 31388 #8 Posted January 12, 2025 Nie... Trup, z tarczy nie zostało nic, brak wskazówek, krzywe uszy w kopercie... 0 Share this post Link to post Share on other sites
Enkil 8790 #9 Posted January 13, 2025 Budzik jest ok, wymienić szkiełko i odzyska wygląd, ostatnia, żółta zaria również w rzadko spotykanym dobrym stanie, ten model przeważnie spotyka się niemiłosiernie zajechany, a ten prawie nówka. Te dwa na pewno warto reanimować, jeśli zamierzasz zostawić jako pamiątkę, w przypadku jeśli chcesz sprzedać to naprawa nieopłacalna, więcej zrobisz sprzedając tak jak jest, ale na Sztuki, nie hurtem. Więcej czyli na lepszą flaszkę a nie na piwo. 0 KSIĄŻKA - CZAS POD CZERWONĄ GWIAZDĄ . Share this post Link to post Share on other sites