Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cheles

Użytkownik
 • Content Count

  280
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

171 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About cheles

 • Birthday 06/01/1975

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

304 profile views
 1. Na początek próbuj naprawy gwarancyjnej, jak odmówią to skarga di Rzecznika Praw Konsumentów, jak uznają że z Twojej winy itd a Ty stwierdzisz że masz ich dość to zanieś do Leszka Szumlasa z Krakowa
 2. Wiem, że jestem monotematyczny ale nic nie poradzę
 3. Na dobry początek 1. Książka- 50 pln 2. Wostok - 50 pln
 4. Dzięki za temat. Sam lubię drążyć temat, gdy kupię zegarek chce poznać jego historię. Ostatnio za parę złotych udało mi się kupić tissota. Tissot jak tissot ale fabrycznie z plastikowym mechanizmem.
 5. To ma być rotomat do zegarów czy remont Powiem Ci tak, jeżeli Twoje zegarki nie mają skomplikowanych mechanizmów, ustawień jak fazy księżyca, rok, dzień, miesiąc to moim zdaniem rotomat jest Ci nie potrzebny. Chyba, że chcesz mieć fajny gadżet/ mebel. Zainwestuj w fajne pudełko do przechowywania, bo ile czasu poświęcisz na ustawienie zegarka.
 6. cheles

  Warsovio

  Kup kilka chinoli podobnych do omegi, zleć chinczykowi wydruk z nową nazwa/marką. Wykup za grosze promocje na portalach społecznościowych i naciągaj nieświadomych klientów. Całość Cię kosztuje z przesyłką z 500 zeta, załóż stronę www i sprzedawaj za 1600 udając że to markowy produkt o niepowtarzalnej historii. To tak w skrócie
 7. Takiego Łucza z białą tarczą szukam dla znajomego - jakby ktoś miał na sell to proszę o info.
 8. co do paska to albo sprawdż na czasownia.pl albo zobacz perfekta-krakow.pl

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.