Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
lukkluj

Seiko SKX007 + Militat Oyster

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Sprzedaję mało znany i rzadko spotykany model Seiko... SKX007 :D A tak poważnie mówiąc, to specyfikacje chyba wszyscy znają. Model z końca produkcji (2016 wg numeru seryjnego). Zakupiony przez pierwszego właściciela w 2017 i noszony około tygodnia. Do mnie trafił od tego kolegi (jeszcze z folią na deklu) parę tygodni temu w rozliczeniu w wymianie, ale okazał się ciut za ciężki na moje obecne gusta, które zmieniły się trochę z wiekiem (pięćdziesiątka za progiem :O). Zdążyłem dokupić do niego bransę Oyster Militat za ponad 400 złotych. Oryginalny pasek chyba w ogóle nie był noszony. W zestawie jeszcze przywieszka i druga para teleskopów. Zegar oczywiście na dobrym chodzie. Myślę, że stan to konserwatywnie 8,5/10. Polecam, bo co tu dużo mówić to po prostu klasyk będący świadectwem tego, za co wielu z nas pokochało Seiko.

 

CENA: W REALIZACJI

 

 

 

 

 

IMG_3077.jpeg

IMG_3078.jpeg

IMG_3079.jpeg

IMG_3080.jpeg

IMG_3081.jpeg

IMG_3082.jpeg

IMG_3083.jpeg

IMG_3084.jpeg

Edytowane przez lukkluj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.