Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość zenon

casio efa-120 problem z przestawieniem wskazówek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zenon

Witam.

Zakupiłem zegarek casio efa-120 niestety bez instrukcji obsługi.

Może ktoś podeśle mi rozwiązanie mojego problemu. Mianowicie nie mogę przestawić zegarka wskazówkowego i dostosowania go do obecnego czasu letniego. Nie wiem co tu trzeba kliknąć.

Proszę o pomoc.

Mile widziana instrukcja obsługi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś kręcić koronką?


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zenon

Imałem się różnych sposobów. Niestety obracanie koroną nie wchodzi w grę, chyba że chce się pozbyć zegarka. A fajny jest i nowy - szkoda trochę.

Moim zdaniem trzeba kliknąć jakąś kombinację przycisków (mam ich 5) ale krew mnie jaśnista zalewa bo wklepałem już wszystkie możliwe i nic. Pewnie coś jeszcze trzeba przestawić na wyświetlaczu - ba tylko co?

Ludu zlitujta się i podzielta się tą informacją jak to draństwo przechytrzyć.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka84

Hej, jeśli jeszcze nie udało Ci się przestawić:

może być troszkę chaotycznie : )

lewy dolny naciskasz do momentu wyświetlenia H-S ( lub H-Set - z pozycji wyjściowej to chyba 6 razy.. ), następnie przytrzymujesz lewy górny do momentu, aż zacznie migać godzina i prawym dolnym, po przytrzymaniu przestawiasz wskazówki, później jeszcze raz naciśnij lewy górny i gotowe.

mam nadzieję, że połapiesz się w tym, jeśli nadal będziesz miał problem, poprostu idź do jakiegoś sklepu, gdzie mają Casio - sprzedawcy chyba powinni umieć je przestawiać.. : )

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zenon

Dzięki serdeczne AGNIESZKA 84.

Podpowiedź doskonała - poszło jak po sznureczku. Teraz mogę śmigać bez żadnej wiochy.

Może wiesz skąd wziąć instrukcję obsługi do mojego zegarka. Podobno jest na stronie zibi, ale wchodziłem i nic nie znalazłem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.