Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcin_L

O pojedynkach

Rekomendowane odpowiedzi

Małe pytanie..... co z czym mam porównywać?


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Małe pytanie..... co z czym mam porównywać?

 

 

Ty nie masz porównywać , tylko który zegarek twoim zdaniem według ciebie wygrywa pojedynek:P Jest jedna wspólna cecha CENA bardzo bardzoooo wysoka i wszystkie zegarki są cudem techniki zegarmistrzowskiej:P:P więc zagłosuj na lepszy:P

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty nie masz porównywać...
To po co wystawiasz w ogóle ten pojedynek? Sens Pojedynków leży właśnie w tym, żeby porównać - podyskutować, poargumentować i wybrać...

 

jest jedna wspólna cecha CENA bardzo bardzoooo wysoka
Znalazłoby się jeszcze pewnie kilka dziesiątek zegarków z ceną "bardzoooo wysoką", czy jest jeszcze poza ceną coś, co je wg Ciebie łączy?

 

wszystkie zegarki są cudem techniki zegarmistrzowskiej:P:P
ano taaaak - jeden to bardzo skomplikowany tourbillon, pochylony, o dwóch opłaszczyznach obrotu; w drugim upakowano wszystkie możliwe komplikacje, a trzeci wygląda jak galeria rzeźb w miniaturze...

 

Pytanie jest uzasadnione:

... co z czym mam porównywać?

Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ano taaaak - jeden to bardzo skomplikowany tourbillon, pochylony, o dwóch opłaszczyznach obrotu; w drugim upakowano wszystkie możliwe komplikacje, a trzeci wygląda jak galeria rzeźb w miniaturze...

 

LOOOL nabijasz się z tych zegarków czy co?????? Jak tak to stwórz coś lepszego!!!!

To po co wystawiasz w ogóle ten pojedynek? Sens Pojedynków leży właśnie w tym, żeby porównać - podyskutować, poargumentować i wybrać...

 

 

To jest pojedynek jak nawet temat mówi , kazdy moze porównac je do siebie , który ma jakie plusy badz minusy i wystawić głos na ten który bardziej mu leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłoby się jeszcze pewnie kilka dziesiątek zegarków z ceną "bardzoooo wysoką", czy jest jeszcze poza ceną coś, co je wg Ciebie łączy?

 

Według mnie w pojedynku ma wygrać lepszy:) a nie koniecznie ma je coś łaczyc , cena jest zbliżona tych zegarków , więc interesuje mnie który byście wybrali w tym przedziale cenowym mając te 3 modele do wyboru a pozatym temat to pojedynek , a nie porównanie!! to tyle o de mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że podejście macie dziwne do tego pojedynku , chciałem zrobić coś innego niż porównywanie 3 podobnych model nie rózniących sie prawie niczym tylko firmami , mysle ze dalsza dyskusja nie ma sensu z takim podejściem:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze że podejście macie dziwne do tego pojedynku , chciałem zrobić coś innego niż porównywanie podobnych modeli , wiec proszę o kosz!!!!!!

 

Nie obrażaj się, nikt to Cię nie tępi. Po prostu zabrakło bardziej łopatologicznego przekazania Twojej myśli przewodniej... Moje pytanie nie było krytyką, a szczerym zapytaniem, co te zegarki mają wspólnego i czym mają współzawodniczyć.

 

Ponieważ zaś mi tego w sposób jasny nie wyjaśniłeś, to uznałem, że pojedynek ma charakter wybitnie postmodernistyczny :twisted: i wziąłem w nim udział.

 

:)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze że podejście macie dziwne do tego pojedynku
To ja skrytykowałem Twoje zestawienie pojedynku, więc czuję się wywołany i śpieszę z odpowiedzią:

Ten pojedynek mi się nie podoba.

No i co z tego? To chyba nie jest jeszcze zabronione - mieć własne zdanie. Czujesz się urażony brakiem jednogłośnego aplauzu nad nietypowym zestawieniem? Przecież koledzy wypowiadają się na temat pokazanych przez Ciebie zegarków, wymieniają argumenty, porównują - sprowokowałeś ich do dyskusji - czy nie o to Ci chodziło?

więc interesuje mnie który byście wybrali w tym przedziale cenowym (...) a pozatym temat to pojedynek , a nie porównanie!! to tyle o de mnie
Ty sam wyprodukowałeś w tym wątku już 7 (siedem) postów. Po co? Żeby się potem żalić, że wątek odszedł od tematu? Pozwól ludziom wyrażać tu swoje zdanie, a jesli Cię ono nie interesuje - to dziwię się, jaki był sens wystawiania pojedynku. Naprawdę oczekiwałeś tylko zachwytów nad niezwykłością zestawienia?

 

chciałem zrobić coś innego niż porównywanie 3 podobnych model nie rózniących sie prawie niczym tylko firmami
zrobiłeś

Cieszę się z Twojej aktywności i pozytywnej energii - tylko nie rozumiem, po co teraz próbujesz zdeprecjonować wkład innych kolegów (i mój osobisty - choć niewielki) w stworzenie tego działu.

 

mysle ze dalsza dyskusja nie ma sensu z takim podejściem:(
z czyim podejściem? Czy Twoje siedem postów to jest odpowiedź na dwa - Marcina i mój? Pogubiłem się już, z czym dyskutujesz (i z czym nie ma sensu dyskutować)

 

chciałem zrobić coś innego niż porównywanie podobnych modeli , wiec proszę o kosz!!!!!!
Do kosza powędruje każdy kolejny Twój post o tym, jak to jesteś niezrozumiany i skrzywdzony oraz jakie to słabe pojedynki wystawiamy. Do tego są inne działy, a propozycje kolejnych pojedynków chętnie rozważę...

 

TO JEST KONIEC DYGRESJI


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no, to już deprecjonowanie pojedynków. Wskaż mi taki pojedynek, w którym brały udział zegarki nie różniące się niczym tylko firmami.

 

 

 

Chodzby ten:http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=22092

te same wymiary , te same mechanizmy tylko inne firmy i mało rózniace sie paski jak i tarcze :mrgreen:

 

To jest przykład pojedynku prywatnego, czyli w 100% na własny użytek... Staramy się nie ingerować z Jankiem w ich kształt, jednak swój poziom reprezentować muszą... Jak sam pewnie zauważyłeś i Twój pojedynek przeniosłem z oficjalnych pojedynków do prywatnych...

 

I.


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.