Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Herman85

OCW-520-TDE-1AVEF - kupić, nie kupić???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Herman85

witam

zastanawiam się nad kupnem zegarka do ok 1000 pln

 

moje wymagania:

kwarc - z ogniwem żeby nie było konieczności wymiany baterii

tytan - koperta i bransoleta

podświetlenie

wodoszczelność co najmniej 10 atm

 

szukając dość długo znalazłem model wymieniony przeze mnie w tytule,

jeśli ktoś posiada lub miał styczność z owym zegarkiem to proszę o opinię,

nie jest to moja ostateczna decyzja więc może być inny model jeśli tylko spełnia wymagania.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jak kto lubi grunt ze okreslasz co chcesz !

 

ale tytan bym wyeliminował i zastąpił stalą , zapytasz dlaczego ?

wpisz w wyszukiwarce "dziadzienie" i znajdziesz odpowiedź !

 

hmm tez takiego chciałem kupić ale w sklepie jak wziąłem go do ręki stwierdziłem ze za gruby, za gruby inaczej. Widywałem grube zegarki ale ten jakoś wybitnie mnie odrzucił !

 

No ale o gustach sie nie dyskutuje !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Herman85

dzięki za odpowiedź

czemu tytan - jestem alergikiem i niektóre stopy metali mnie uczulają a podobno tytan jest obojętny.

 

hmm a jeśli chodzi o grubość to również zwróciłem na to uwagę, ale i tak musiałbym założyć go przed zakupem wiec jakby nie pasował to trudno - nie kupiłbym

 

a coś innego w tym przedziale cenowym? może wogóle założyć temat w innym dziale i zapytać o inne marki? bo powiem szczerze że po przejrzeniu wielu zegarków tylko ten spełniał moje oczekiwania, aczkolwiek nie chciałbym za kilka tygodni chodzić w zegarku który wygląda jakby miał 10 lat (to tak apropos "dziadzienia" :mrgreen: )

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dla ciebie fajna propozycje. Nawet dwie.

1. OCW-500TDE. Nowosc. byl kiedys taki, ale nie tytan. LAdniejszy od 520 design, wave ceptor, tough solar, bransoleta i koperta z tytanu. rozni sie od 520 lekko designem i przede wszystkim tym ze ma szafirowe szklo. Nowosc, dostepna na razie w okolo 4-5 sklepach w polsce. Linia Oceanus. Nie przez internet, 100 drozszy od 520tde.

2. OCW-600TDE i OCW-650TDE. Wszystko to samo, ale nie ma wyswietlacza LCD wi3c bardziej klasyczny, choc tez trudniejszy w obsludze. Jednak juz nie leci tak elektronika jak tamten. tez szafir i tytan. Cena 1499 zl. Jest tez w wersji na pasku skorzanym. 650tka ma nawet 20 atm wodoszczelnosci.

 

p.s. Jest tez juz OCW-M700TDE, ale kosztuje juz 2 tysie, ma wykres plywow analogowy i jest cienszy. Teraz najdrozszy i najbardziej ekskluzywny casio, czy wlasciwie oceanus.

 

Jakbys szukal to napewno jest w tarnowie u Pomykacza, w warszawie na chmielnej i w promaxie i gdzie w lublinie, ale nie pamietam gdzie.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość need

Od 2 lat użytkuję ocw-500de i mogę gorąco polecić ten model. Nie zdecydowałem się na ocw - 520 właśnie ze względu na zbyt "nudny" design.

 

Biorąc pod uwagę Twoje wymagania rozejrzałbym się także za skyhawk'iem. Są dostępne z kontrolą radiową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Herman85

witam ponownie

Dziękuje za odpowiedzi - temat uznaję za zamknięty ponieważ zakupiłem już zegarek, niestety nie Casio lecz Festina F.16351 - czemu akurat ten model? Ponieważ jako jedyny przeszedł test "nadgarstkowy". Jak widać nijak ma się to do początkowych założeń ale był to zegarek który od razu mi przypasował do ręki. Inne modele po prostu mi nie leżały i powiem szczerze że byłem już gotowy zrezygnować z kupna jakiegokolwiek zegarka. Na szczęście wziąłem do ręki Festinę i... już nie oddałem :grin:

 

 

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.

 

P.S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.