Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

aszers

Allegro oszustwo czy nie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie do bardziej doswiadczonych osób na forum.Od kilku dni próbuje wylicytowac kilka przedmiotów na allegro i mam taki problem nim zdaze złozyc swoja oferte juz poprzedni licytujacy ma wyzsza oferte o 10 zł..Jak to mozliwe czy licytujacy uzywaja jakiegoś programu i czy w tym wypadku powiadomić allegro.Na takiej zasadzie licytowanie jest bezsensu i lepiej wogóle nie licytowac bo nigdy nic nie wygram.

Pozdrawiam

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak.

 

Towar ma swoją cenę. Ty wpisujesz swoją, powiedzmy, że 15zł. Jeśli licytacja jest od złotówki to pomimo, iż wpisałeś 15 zł wyskoczy na liście 1zł. Ktoś da 10 zł, to jemu wskoczy 1,50 zł a Tobie 2zł.

Jeśli Ty wpiszesz 15 i wyskoczy Ci 1 zł, a ktoś zaoferuje 20, to jemu wyskoczy 15,50 a Tobie 15...

Namieszałem, ale chyba jasne?


www.myspace.com/loszmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a programy są jak najbardziej legalne i zawsze ich używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pomocy allegro wpisz w szukałkę "automatyczna licytacja", tam jest wszystko wyjaśnione.


 

Jeśli zaadoptujesz psa, to nie zmienisz tym świata, ale cały świat zmieni się dla tego psa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tessio o to chodzi że licytaccja powinna byc ok a nie uzywanie lewych programów według mnie wtedy to ma sens a inaczej jest to lipa czyli sciema jak uzywasz to nie ma czym sie chwalić poniewaz to według mnie k**estwo nie majace sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i tessio o to chodzi że licytaccja powinna byc ok a nie uzywanie lewych programów według mnie wtedy to ma sens a inaczej jest to lipa czyli sciema jak uzywasz to nie ma czym sie chwalić poniewaz to według mnie k**estwo nie majace sensu

 

Nie chwalę się, tylko informuję Cię, że jest to całkowicie legalne, akceptowane przez wszystkie serwisy i nie ma nic wspólnego z k**estwem :rolleyes: Ustawiam kwotę jaką jestem w stanie zapłacić i idę na piwo, a Ty siedź przy monitorze i odświeżaj stronę co trzy sekundy, żeby przebić inną ofertę o 50 groszy... Jeszcze wytłumaczę Ci, bo widzę, że w temacie nie jesteś - mogę ustawić tą kwotę również w serwisie Allegro nie używając żadnych programów i również zostaniesz przebity, ponieważ oferujesz za niską kwotę i liczysz na cud (nieraz się zdarzają, ale rzadko, tak jak oryginalne roleksy od wujka z Ameryki). Ustaw wyższą cenę maksymalną i o programy martwić się nie musisz, chcesz kupić za pół darmo - licz dalej na cud.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry moze uzyłem za mocnego słowa ale troche się zdenerwowałem ponieważ nic nie mogłem licytować a przecież po to kupujesz na allegro aby cena była niższa jak byś chciał kupić za wysokoą cene wystarczy pójść do sklepu.Widać trzeba będzie również stosować programy zgodnie z nowym trendem :rolleyes: .A co polecacie dla takiego zastosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś Ci kiedyś obiecał, że na allegro będzie tanio?

Chyba nikt i nigdy.

 

Każdy z nas przerżnął niejedną aukcję o 50gr. Bo to właśnie jest aukcja!

 

W wielu przypadkach pisz/dzwoń do sprzedającego u umów się na jakąś kwotę - liczy się zdecydowanie. Często da się radę tak to załatwić, ale allegro źle na to patrzy, bo tracą prowizję i ryzyko większe.

 

 

Pozdrawiam i nie denerwuj się.


www.myspace.com/loszmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mathu
Sorry moze uzyłem za mocnego słowa ale troche się zdenerwowałem ponieważ nic nie mogłem licytować a przecież po to kupujesz na allegro aby cena była niższa jak byś chciał kupić za wysokoą cene wystarczy pójść do sklepu.Widać trzeba będzie również stosować programy zgodnie z nowym trendem :rolleyes: .A co polecacie dla takiego zastosowania.

Czytaj do skutku co kolega ci napisał o systemie licytacji na allegro, bo widać nadal nie skumałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.