Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość lukas_lbn

pomoc przy wyborze sikora ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukas_lbn

Panowie stanołem przed trudnym wyborem prosze o pomoc w wyborze:] czy poljot jest równy aviatorow? Aviator jest drozszy o jakies 300zł

typ.1 Aviator II Chronograph post-0-0-81707800-1331079512.jpg post-0-0-08483300-1331079514.jpg

typ2. Aviator IV Chronograph post-0-0-55218400-1331079515.jpg

typ 3 Poljot Chronograph Traveller post-0-0-47425300-1331079516.jpg

który byscie polecili jakie sa wady lub zalety:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy równy? to praktycznie ten sam zegarek. Wybierz sobie mechanizm, a potem obudowę do niego. Rozumiem tych, którym sie podoba Awiator z tym lotniczym logo. Ja z kolei jako "ortodokta" bardziej cenię sobie starsze modele, więc wolałbym aby na moim zegarku było logo "poljota", bo ten mechanizm to model skonstruowany w I moskiewskiej fabryce zegarków. Choć przedsięwzięcie Volmaxa budzi mój szacunek, to dla siebie nawet spróbowałbym dostać coś z wcześniejszej produkcji Poljota (co zresztą robię).

 

Generalnie: Volmax wykorzystuje dostępne werki i buduje ładne zegarki, ale póki istnieją "oryginały" i oryginalni producenci - osobiście wolę sięgnąć do źródeł. Ale to takie zboczenie.....

 

:lol:

 

(w ramach tych 300 zł można by znaleźć nawet pozłacanego, oczywiście z drugiej ręki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas_lbn

mam jeszcze pytanie co do tych zegarków .NA forum doczytałem sie ze aby go nakręcic trezba zdejmować koronke i ta czynność trzeba dokonywać przy kazdym nakrecaniu.Podobno to skraca zytownosć.Czy w tych zegarkach jest to samo?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanie co do tych zegarków .NA forum doczytałem sie ze aby go nakręcic trezba zdejmować koronke i ta czynność trzeba dokonywać przy kazdym nakrecaniu.Podobno to skraca zytownosć.Czy w tych zegarkach jest to samo?..

 

Zegarki mają zakręcaną koronkę co samo w sobie jest ich pozytywną cechą. Po prostu przed nakręceniem trzeba odkręcić koronkę a potem ją zakręcić, czynność ta nie jest uciążliwa. zegarki są na tyle dobrze wykonane,że nie ma to wpływu na ich żywotność. sam używam podobny zegarek wykonany prze1 MFZ Poljot i nie mam z nią żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.