Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Jak skracacie bransoletę ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, nadgarstek mój wymaga zwykle wyjęcia 3 ogniw z nowo zakupionego zegarka. I mam wielki dylemat :) I nie za bardzo znalazłem w internecie odpowiedzi na pytanie po której stronie nadgarstka ( zegarek nosze na lewej ręce) mam zostawić więcej ogniw. Jak powinno się nosić zegarek z bransoletą aby zegarek miał dostateczny luz a jednocześnie nie przekręcał się, nie uciskał na kostkę i nie opadał za mocno po podniesieniu ręki :) Pytanie może głupie, ale miałem już w życiu paręnaście zegarków na bransolecie i zawsze to samo mnie nurtuje :). Kiedyś u zegarmistrza usłyszałem, że zegarek musi mieć spory luz i zawsze należy nieparzyście wyjmować ogniwa. Jak to z tym jest chłopaki !!!! Nie daje mi to spokoju ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze spróbuj zrobic tak jak ja zrobilem ze swoim orientem - nie zakadaj zegarka na ręke, zapnij bransolete, chwyc zegarek za koperte i niech bransoleta zapieta swobodnie zwisa. I bedziesz widzial ile musisz zdjąc ogniw i z której strony tak aby zapiecie byo pozniej w miare w poziomie. Wydaje mi sie ze kwestai luzu bransolety to kwestai gustu- niektóży lubia luzne bransolety, inni dopasowane. Ja u siebie między nadgarstek a bransolete moge wożyć palec wskazujący i jak dla mnie taki luz jest ok.


Obecnie ORIENT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak paski mają wielką zaletę, nie odczuwa się pewnego dyskomfortu związanego z przesuwaniem się zegarka albo uciskaniem przy zgięciu nadgarstka.

Nie mówiąc już że pasek znacznie mniej waży. Ostatecznie zrobiłem tak że bransoleta ma jakieś 0,5 cm luzu ( palca na pewno tam nie wcisnę) dzieki temu zegarek fajnie wyglada zawsze na rece bo jest na odpowiednim centralnym miejscu nadgarstka ale jest mały dyskomfort przy mocnijszych zgięciach nadgarstka gdy ręka jest skierowana ku dołowi i koronka opiera się o ręke. ;) Ale tak już chyba musi być :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.