Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomasz Sitkowski

ROBERT TOURBILLON

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

W Armband Uhren znalazłem reklamę firmy ROBERT. Firma szwajcarska od 1964 roku. www.robert-uhren.de Między innymi modelami jest zegarek regulator z tourbillonem, cena 1250 Euro. Jak za zegarek z takimi komplikacjami chyba dość atrakcyjna cena. Co sądzą o tym Koledzy Klubowicze :?:

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślę "czarna lista" to nic dobrego. Jednak czy takowa gdzieś jest dostępna i kto ją ułożył :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za przypomnienie dyskusji na ten temat. Raz jeszcze ją z uwagą prześledziłem. Nie chodzi o to aby tę dyskusję przeciągac dalej ale bardzo prosiłbym aby w skrócie naświetlić problem "badziewiastej chińszczyzny". Na czym tak właściwie polega jej zło i na ile jest gorsza np. w eksploatacji od szwajcarskich mechanizmów? Czy ktoś miał rzeczywistą możliwość porównania i oceny tych mechanizmów, czy tylko ocena ta jest czysto teoretyczna i nie "wypada" w dobrym towarzystwie zajmowac się porównywaniem mechanizmów szwajcarskich ( tych chociażby średniej jakości) z chińskimi ?

Czy na pewno w modelu Roberta ukrywa się ta chińszczyzna?

Pozdrowienia, Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

sklep.cigarclub.pl handuje robertami :lol:

 

proszę bez ataków osobistych, eyelip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sklep.cigarclub.pl handuje robertami :lol:

 

proszę bez ataków osobistych, eyelip

Przecież mnie tu nie ma :shock: :wink:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.