Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

STARUSZEK

Kursy walut - CZY DOLAR SPADNIE ???

Rekomendowane odpowiedzi

2234f.jpg

 

Trudno debatować , ale jestem dobrej myśli :lol:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ponuraczek

A po co? Niech tam siedzi jak mu dobrze :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie trzyma się mocno...


Można bez końca patrzeć na ogień, wodę i parkującą kobietę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astakos

Na codzien zajmuje sie inwestycjami walutowymi i powiem Wam że moim skomnym zdaniem dolar spadnie - jest przewartościowany na chwilę obecną i spaść musi - zwłaszac po G20 gdzie ogłoszono sprzedarz złota i po tym jak Chiny umożliwiły zapłate poprzez swapy walutowe zamiast dolarami.

 

Obecnie jeszcze będzie rósł - ale spadek i to mocny jest wrecz nieunikniony - w USA zaczał sie ten cały globalny kryzys a tymczasem dolar sie trzyma najlepiej - będzie wiec korekta ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie rzecz biorąc pewnie w końcu spadnie... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ponuraczek

STARUSZEK! masz może jakieś zdjęcia z tej korekty o której Astakos gada? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obiektywnie rzecz biorąc pewnie w końcu spadnie... :lol:

 

to tylko kwestia napięcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ponuraczek

No TAK! Teraz rozumiem, jak ona rozluźni te swoje swapy walutowe to spadnie!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od presji wywieranej przez inwestorów ;]

 

ps.

gra ktoś na forexie? Ja zaczynam naukę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Astakos

Ponuraczek te korekty to przewidywania na przyszłość wiec skąd miały by sie wziąć jakieś wykresy już,hehe? ;-)

 

Możesz poszukać ewentualnie analiz technicznych - punkty oparcie i oporu juz powinny byc naniesione ale to i tak na chwile obecną a nie na okres 2-3 miesięcy w przyszłość o którym ja mówie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz

Jak się zanadto rozewrą... widełki, to spadnie. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ponuraczek

no myślałem, że były już takie przypadki wcześniej... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD
:lol::) :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze zdjecie swietnie obrazuje sytuacje - ja patrze inaczej - zlotowka na dzien dzisiejszy jest nideowartosciowana, coz im bardziej rusza gieldy tym bardziej zloty bedzie sie umacnial ale powodow do az takiej radosci nie ma bo ostatnie miesiace pokazaly jak bardzo mozna zatrzasc rynkiem, generalnie para eu/usd jest na dzien dzisiejszy moim zdaniem realna, a jak zachowa sie zlotowka to zalezy tez na ile uda sie przetrwac kryzys w Polsce - w usa tez narastal dlugo - ludzie cigneli z pozyczek, bezrobocie chowalo sie na jednej pensji etc. ale to wychodzi - i teraz pytanie na ille zalamanie pracy, popytu i inwestycji odbije sie na pkb, oraz o ile ostatnie wahania kursow obciaza nasze zadluzenie zagramniczne a tym samym budzet - sadze ze dolar powinien na wakacaje spasc do jakies 3 zeta, jesien 2.90 i odbic sie w lutym do 3.10 jesli nic sie nie wydarzy.

 

fajnie tak pospekulowac

 

Tsuki - pobaw sie demkiem, ale nie sugeruj sie tym iz tam masz zyski - tylko czy juz plynny jestes z liczniem i mysleniem tymi kategoriami pipsow.

ustaw mocne limity od poczatku i skup sie na jednej parze, tyle aha ludzie po 3-4 razy srednio w realu zaczynaja, jak wejdziesz na ich fora wielkim lukiem od tych ktorzy pisza jakie kokosy czesza , a raczej warto posluchac tych co wychdza lekko na +:lol: powodzenia - mnie kusi ale poza demkiem na razie nie ryzykuje:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inflacja może pociągnąć dolara w dół.

 

Jak pojawi się inflacja na dolarze, to zdjęcie może okazać się prorocze.

Wszystko zależy od tego jak będzie przebiegał kryzys...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę jakiś systemik stworzyć ale trudno mi się nauczyć obslugi tego programu od XTB brokers, jakiś taki niefajny jest... :/ co gorsza "help" do niego jest bezużyteczny

Ale jak czytam że ludzie na demkach robią po kilkaset % dziennie to mnie wbija w ziemię... Jak zrobię dziennie 1000zl z 10.000 to się cieszę... może za ostrożnie gram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dobrze grasz:) limity to podstawa, a w te 1000 % zobacze jak uwierze :lol:

ja uzywalem tej platformy po angielsku ale z dobra literatura pod reka - jak znajde cos w formie elektr. to Ci podesle.

 

powodzenia


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za beznadziejna sytuacja na kablu... dobre do skalpowania ale uż kika razy dostalem po tylku. czekam na trend. 

 

211500904,1,100,1,waluty2_wykres.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajmuję dlugą, pewnie ze 2-3 dni. decyzja podjęta w oparciu o świeczkę z listopada 2008, bedą jaja jak to wypali - ale kasa wirtualna to mozna poświrować.

 

nikt się w to nie bawi? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.