Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pagan

Pasek do SEIKO Atlas

Co założyc w miejsce bransolety?  

23 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny według mnie sensowny punkt to Pieśkiewicz. Ptasia 2 tuż naprzeciwko Hali Mirowskiej, a dokładniej tej drugiej hali, Hali Gwardii.

Ale ceny to on ma od czapy :lol:

Ale generalnie nie ma nic wartego uwagi od ręki w Warszawie, ewentualnie Hirshe w Aparcie (ale Hirshe to nie jest jak dla mnie nić szczególnego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POwitoł

Problem z hirschem jest taki, że to co u nas jest zwykle dostępne to półka średnia niska u producenta (liberty, ichnie "carbony"). Paski bezpieczne (kiedyś się sprzedadzą) ale ... no nudne trochę :lol:

Mają ciekawe dwie gumki:

http://www.watch-band-center.com/watchstra...-Extreme-2.html

http://www.watch-band-center.com/watchstra...-Lance-22m.html

Ta druga jest kosmiczna i straaaasznie mi się podoba, ale kurna 100eurasów?!

Pierwsza podoba mi się charakterem (taka jakby drapieżna :P ). Jej cena niestety moc obalającą ma również potężną :)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pospacerował.Poprzymierzałem Hirsche (carbon czarny i granat-nie podobało mi się to nic a nic)...i kilka innych militarnopodobnych.Póki co bransol zostaje.

 

 

EDIT:

Czy ktos ma/miał taki silikon (4vwmocny).Jak sie sprawuje,trwałe to...wygodne?

 

post-11280-0-56128300-1331132083.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POwitoł

odwiedź sobie russtime.pl

polecam testowałem na znajomym teraz testuje na sobie i za tą cene naprawde jestem zadowolony.

http://www.watchtime24.sisco.pl/catalog/wa...ml?cPath=140_75

A ja nie polecę tego pierwszego paska.

Używałem przez trzy miesiące na SKX007 dzień w dzień bez szaleństw (nawet nie był moczony). Na początku byłem mega zadowolony, szczególnie że założyłem zamiast kiepskawej fabrycznej bransolety. Miękki od spodu, pasek po ułożeniu się do nadgarstka nosił się bardzo dobrze. Wizualnie bardzo ładny. Niestety po trzech miechach cerata zaczęła pękać przy bokach w miejscu gdzie pasek jest zaginany żeby włożyć pod pierwszą szlufkę, a spod spodu widać było białe wypełnienie. Boki na początku paska ocierające przy teleskopach o kopertę też zaczęły pękać. Od czasu do czasu jeszcze zakładam, jak chcę żeby zestaw ładnie wyglądał, ale przy codziennym używaniu długo by nie pożył.

 

edyta: a po niepowodzeniach w zdobyciu morellato mariner na drugim pewnie skończ się moje poszukiwanie gumki na wakacje :) :)


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.