Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mr.X

Użytkownik
 • Content Count

  242
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mr.X last won the day on February 3 2014

Mr.X had the most liked content!

Community Reputation

6 Początkujący

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

264 profile views
 1. Racja racja i jeszcze raz racja - "trochę" spłyciłem swoją wypowiedź - bo uważam, że właśnie w takich miejscach jak to, przerzucanie się paragrafami nie powinno być clue "mediacji" I nie odrzucam faktu, że przepisy mają zastosowanie i są istotne.
 2. Aspekty prawne bym odstawił na bok - to nie jest sprzedaż b2c więc w 99% nie mają one żadnego zastosowania w tej sytuacji. Ania jak słusznie zauważyła funkcjonuje coś takiego jak umowa dżentelmeńska i przede wszystkim ona powinna być dla nas, użytkowników forum wiążąca.Sama bransoleta ewidentnie jest dłubana, sprzedający zapewne albo sam ją rozgrzebał, albo już taką posiadał - co w sumie nie ma żadnego znaczenia, bo jak wiele osób przede mną, uważam, że nie ma takiej opcji, żeby w transporcie tak "obluzowały" się piny. Opisane zachowanie również podpiera moje podejrzenia, iż nie było to nieświadome działania. Może i jestem zbyt ostry, ale takim użytkownikom, dałbym bana na handel na forum, zarówno sprzedaży jak i kupna. Pozdrawiam, Michał
 3. Radziu, zmień sobię tarcze i będzie dobrze :-)
 4. Mr.X

  Policzmy Baby Tuna

  Ustawiłem zegarek zaraz jak go dostałem i od miesiąca prawie mi z łapy nie schodzi... W sumie nie jestem osobą dla której najważniejsze są odchyłki, ale sprawdziłem dla was i powiem, wam, że jestem w lekkim szoku ~ +1min/20dni = +3sek/24h Ps. Trzymam go na pleckach :-)
 5. Jeżeli zrobi to w pierwszej połowie w pierwszej rundy, po wczorajszej walce mam wątpliwości o przyszłości Pudziana w formule MMA, albo to albo zawody Strongmanów. Bez redukcji masy mięśniowej, nie ma szans na wyrobienie potrzebnej kondycji, szanuje go za trzeźwe podejście do tematu i myślą, że sam ma tego świadomość, zobaczymy co zrobi?! Na pewno będę mu kibicował i życzył jak najlepiej. A swoją drogą, chciałbym zobaczyć walkę Tomka Drwala i Pudziana:)
 6. Nie do końca tak jest przynajmniej w kwestii Twinsa, nie wiem jak Cafardini, ale Twins, sprzedaję pod swoim szyldem, szyli dla R.Moora, Backhama, R.Williamsa. Oczywiście nie mówię, że na 100% wiadomo, różnie ludzie kombinują i układy się zmieniają, aczkolwiek nie sądzę, żeby tak robili, Twins wcale nie ma tańszych garniturów, od tych z Seville Row.
 7. Panowie, Jako, że siedziałem w tym przemyśle. -Polecam firmę Twins, w Warszawie (przy hotelu Bristol) - współpracują z firmą z Seville Row w Londynie (gieves&hawkes)- jedyna firma która szyje w PL z wikunii -Polecam całe Seville Row w Londynie mekka mody męskiej, są firmy specjalizujące się, w koszulach, krawatch, kapeluszach, oczywiście w garniturach, oraz kilku znakomitych szewców, co do cen nie są, aż tak astronomiczne jak można się domyślać. - Brioni - Włochy - Kiton - Włochy - Oczywiście KRK P.Turbasa - Warszawam Zaremba - nie wiem jak w tej chwili Co do wełen, żadna z firm nie produkuje własnych, zleca tego typu rzeczy firmom które się tym specjalizują i robią pod specjalne zamówienie wzory itp. Najlepsze wełny to oczywiście włochy i uk. Znane markowe firmy typu Armani, Versace, Hugo Boss no cóż ?! Metka metka i tylko metka, której i tak nie widać Jakość podobna do Vistuli, Próchnika, z tym że ceny razy 3. Temat rzeka tak naprawdę.
 8. Bo nie jest chiński Bo kosztuje więcej niż 70$ Bo nie jest chiński Bo będzie tylko 20sztuk ->(Jeżeli miałbym się znaleźć w obozie przeciwników Parnisów itp. to był by dla mnie jedyny argument do krytykowania, Parnisów i innych oczywiście). Bo nie jest chiński No i ostatnie Bo nie jest CHIŃSKI:)
 9. Aż jestem ciekaw pierwszego prototypu... IMO chyba wolałbym dołożyć trochę i kupić oryginał vintage.
 10. Oczywiście, tak chodzi mi o 6.1:D dziękuje za poprawkę. Mimo wszystko jeżeli byłoby mnie stać na paliwo to brałbym 6.1, miałem przyjemność jeżdżenia obydwoma wersjami i dla mnie wybór byłby prosty, ale hej 5,7 też bym nie pogardził Swoją drogą ile pali ci 5.7 w 300c?
 11. Mr.X

  Tatuaże

  Ja się wtrącę do waszej dyskusji i po części odpowiem na twoje pytanie. Wiele razy się słyszy, że wszystko się zmienia, owszem większość rzeczy tak, ale są ludzie dla których pewne wartości są stałe, są wydarzenia które, zawsze będą ważne i pamięć o nich pomaga w byciu lepszym. Ja się mogę wypowiadać o sobie nie będę mówił za innych bo z różnych powódek ludzie się tatuują, jeżeli chodzi o mój tatuaż, to nie tylko hołd dla bohaterów PW, dla mnie mój tatuaż jest "wielo-warstwowy", łączy w sobie pamięć dla ludzi którzy polegli w '44, (i proszę nie roztrząsajmy tutaj tego tematu), hołd dla mojej babci, odwagę, to że trzeba podejmować walkę, w nawet najbardziej krytycznych momentach kończąc na miłości do Warszawy, i tutaj pewnie kilka osób zada sobie pytanie, po co w mi w tym celu tatuaż? Otóż, czasem bywa w życiu tak, że zatracamy się, zapominamy o tym kim byliśmy i co dla nas było ważne, a mój tatuaż ma mi przypominać to wszystko za każdym razem gdy zobaczę go w lustrze...
 12. 300c owszem ale tylko 6.2Hemi:D
 13. Mr.X

  Tatuaże

  Witam witam, No cóż faktycznie trochę czasu minęło od kiedy pisaliśmy w tym wątku i na forum jeżeli chodzi o mnie. Motyw z samurajem, poszedł na razie w odstawkę, zdecydowałem się na coś bliższego sercu, na coś co wiem, że na 100% nie znudzi mi się i jest dla mnie czym trwałym. Powodów dla których się zdecydowałem, na taki wzór a nie inny jest kilka, ale chyba nie ma sensu, żebym się tłumaczył z resztą chyba każdy się domyśli. Fotka robiona świeżo po zrobieniu dziarki co z kolei trwało ok 3.5h:) Teraz tatuaż jak łatwo się domyślić, wygląda znacznie lepiej, ładnie się zagoiło, bez blizn itp. Po zejściu naskórka, "wyszło" cieniowanie, dodatkowo schudłem od września ok.15kg co również wyszło in plus. Dziarkę robił Bartek Panas ze studia Gulestus, może niektórzy znają. IMO Bartek świetnie się spisał, widziałem jego wcześniejsze prace, również o podobnym motywie dlatego też zwróciłem się do niego, wiedziałem, że czuje klimat i da z siebie możliwie jak najwięcej, przyszedłem ze swoim pomysłem, ale Bartek pokazał mi swoją propozycję i teraz noszę w 100% jego autorski projekt. Wiem, że zdania będą/są podzielone, ale ja jestem w pełni zadowolony z finalnego efektu, no może przyczepiłbym się do jednej rzeczy, ale to akurat można poprawić. Prawdę mówiąc, myślę o zabudowaniu tej ręki do łokcia, muszę iść z tym do Bartka może coś wymyśli;) A tym czasem daję do waszej oceny... PS: Jak będę miał chwilkę zrobię świeższą fotkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.