Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

miliarder

Pasek do Poljot 23 automat

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje odpowiedniego paska do tego zegraka (aktualnie jest na słabej bransolecie od jakiegoś Orienta) , zamieszczam zdjęcie podglądowe, w tej chwili nie mam dostępu aparatu. Jakieś pomysły?

Najlepiej z allegro, albo jakieś propozycje forumowiczów.

A i żeby to było 20 mm :D

 

poljot-automatic8a.jpg

 

Ten ze zdjęcia prezentuje się genialnie, a co sądzicie o brązowym pachu?

Zastanawiałem się nad: http://www.allegro.pl/item629824363_pasek_...ory_poljot.html

Choć co do oryginalności mam spore obawy, ale to nie jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasków tego typu na Allegro ci dostatek. W dziale Bizuteria i Zegarki > Zegarki > Akcesoria. Popatrz w oferty sprzedawców: polo40, 4vwmocny, AndrzejW50, karjon11. Wszyscy maja spory wybór 20stek, dobre zdjęcia i opisy sprzedawanych pasków, o cenie tez czasem mozna podyskutowac. Od wszystkich tych czterech sprzedawców jakis pasek kiedys kupowałem i moge ich spokojnie polecic.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za info, poszukam może coś 'wyrwę' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek ma 18mm w uszach, a chcesz mu zapodać 20mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mam plan, choć już nie jestem do końca do tego przekonany. Czy teleskopy dadzą rade i jak będzie z estetyką. Na pewno będzie troche przygnieciony pasek przy uszach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.