Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość zegarkiclub

Sugestie organizacyjne do spotkania

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zegarkiclub

Zawsze warto zrobić coś lepiej niż w roku poprzednim.

Nauczeni doświadczeniem wiemy, że:

 

Niezbędne są identyfikatory.

Warto wydzielić miejsce dla palaczy na czas przerw.

co więcej ?

 

Władek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję przejrzeć ubiegłoroczne propozycje>

 

Od siebie dodam jeszcze:

 

- zapewnienie tłumacza (o ile będą goście z I lub II obszaru płatniczego :) )

- zapewnienie zdjęć.... takich, które posłużą potem do celów czy to prasowych, czy innych Stowarzyszenia

 

inne propozycje pojawią się w momencie pokazania agendy spotkania.

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- zaproszenia dla prasy mam na myśli 'Chronos', 'Rzeczpospolita' i może dla 'MaleMen'/wydawca A.Miękus red nacz Olivier Janiak/ Rodzi się Stowarzyszenie więc niech idzie to w świat!

- może parking dla zmotoryzowanych - głównie dla Kolegów z poza Warszawy. Po drugiej stronie Grzybowskiej jest duży parking banku Pekao z ochroną , ale w soboty jest zupełnie pusty.

Jeśli uda mi się namówić córkę na nasze spotkanie to ewentualnie możemy mieć pomoc w tłumaczeniach /niemiecki i angielski/- to tak w razie czego gdyby nie było chętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eugeniusz - tak trochę OT

Co do tłumaczenia, to nie dyskredytując umiejętności Twojej córki (bo nie znam jej umiejętności), to musi to być ktoś swobodnie poruszający się w tłumaczeniu na żywo w zakresie ogólnym (to już wyższa szkoła jazdy - ale takich osób jest wiele), ale co ważniejsze, musi to być ktoś, kto po pierwsze "rozumie zegarki" oraz zna fachowe słownictwo (o co jak się domyślasz, o wieeeele trudniej).

 

Organizatorzy wiedzą o co chodzi na pewno ;)

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś nagranie video dla potomnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jokerit

jutro mam soptkanie w TVP, zapytam o możliwość zrobienia reportażu z Naszego spotkania.

co wy na to?

j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa, jeszcze mi się przypomniało.

Pomny prezentacji z ubiegłorocznych spotkań.

Wydaje mi się, ze warto poprosić gości o przygotowanie prezentacji na jakiś konkretny temat.

Prezentacje przekrojowe na temat wszystkiego - historii, kolekcji, rozwiązań technicznych, itp przypominają mi przeglądanie strony internetowej producenta.

To każdy może sobie w domu przejrzeć.

 

Może warto byłoby skupić się na konkretnych obszarach - historia logo (kiedyś było to bardzo fajnie pokazane przez VC), związki Hublota z piłką nożną (patrz obecny Chronos), historia przejęcia GO ("Niemcy"/NRD/znowu "Niemcy"), historia mechanizmu z wiecznym kalendarzem (Kurt Klaus) - to tylko przykłady.

 

Może warto przypomnieć historię Atlantica - w końcu prelegencji są dostępni na miejscu (?)

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni

proszę tych , którzy robimy fotorelacje o przesłanie do mnie ( kontakt przez maila lub PW ) zdjęć /filmów na CD

Z góry dziękuję

 

P.S. pomysły na następne spotkanie będą w osobnym wątku

na pewno nieoficjalne nie może juz być w tym samym miejscu , ten Stary Młyn sie zbłaźnił . Niestety cięzko jest na ponad 40 osób coś zarezerwować aby było i cenowo w miarę , i nieźle i rozsądnie itd

popracuję nad tym i w przysżłym roku będzie na pewno dużo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.