Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Morawiak

opowiesc o miłosci do zegarkow

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym tygodniu telewizja Polonia nadała pogodzinny reportaz o Waldemarze Ferri - Szczerbowskim, znanym pasjonacie i kolekcjonerze zegarkow. Była to opowiesc o ciekawym człowieku, ale przez cały czas w kadrze przeijały sie wspaniałe zegarki. Pokazano wiele polonicow z kolekcji pana Ferri - w tym kolekcje wspaniałych zegarow kaflowych.

Szkoda, ze program nie poszedł na naromalnych kanałach TVP, bo telewizja Polonia nie ma najwyzszej ogladalnosci.

Morawiak :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja również oglądałem ten program niestety nie cały:( Ale przyznaje bardzo zajmujący! Pozazdrościć kolekcji.


Zdrówka!

w.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z panem Ferri. Program ma nagrany na dyskietke i o ile jestesmy zainteresowani (i mamy mozliwosci techniczne) chetnie ja udostepni. Poniewaz jestem "elektronicznym pier**la" nie wiem czy mozna podlaczyc polgodzinny program na nasza strone ?

pozdrowienia Morawiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma rozmiar do 100 MB, to można za darmo umieścić na: http://www.rapidshare.de/ Jeśli ma więcej, najpierw należałoby skompresować albo podzielić na kilka plików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa wyjasnila sie sama : audycja z programu TV Polonia jest juz dostepny na wlasnej stronie www pana Ferriego.

Zainteresowanych kieruje na www.zegarkiwysokiejjakosci.ca

pozdrawiam Morawiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałęm ten program, na szczęścei TV Polonia powtarzała. Jestem pod wrażaniem Pana Waldemara, podziwiam ludzi z taką pasją i zaangażowaniem.

 

Swoją drogą można by w ramach działalności klubu raz na jakiś czas z takimi ciekawymi ludźmi i znawcami tematu zorganizować spotkanie. Chętnie posłuchałbym na żywo opowieści np. Pana Wldamara o zegarkach , najlepiej przy dobrym koniaczku i po dobrym obiadku :(

 

Co wy na to, można by raz na jakiś czas zrobić zrzutkę na takie spotkanie z ciekawym człowiekiem, połączone może z pokazem kolekcji lub zegarków jakieść zacnej firmy. Coś ala kolacyjki purystów, ale na naszą skromniejszą skalę ?


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pliku z filmem nie znalazłem :(

Może trzeba dłużej szukać :?:


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja byla z piatku cytuje "wlasnie wprowadzam na strone www",

moze wlasnie potrwa chwile ....

Ale napewno bedzie

pozdrawiam Morawiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.