Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

y60

6105

Recommended Posts

Ciekawie wyszło, ale chyba przy zmniejszaniu jakość padła - nie masz w większej rozdzielczości?

imageshack tak mi jakoś kompresuje te zdjęcia, ;)

to wrzucę dla testu :

6105has1.jpg

Siedem razy lepiej :( No ale większa rozdzielczość, też robi swoje, thx.

BTW. Pomyśl o jakiejś galerii, bo fajne zdjęcia tworzysz. Polecam flickr. Chyba, że już gdzieś masz swoje miejsce w sieci;)

imageshacka już ogarnąłem ,tu muszę się nauczyć co i jak ,żeby we właściwej rozdzielczości zapodawać,

ale i tak widać ,że jest lepiej,nie ma tej paskudnej mory,

lekko tylko jakby rozjaśnił w czerniach,

a galeria..?

jeszcze nie jestem zadowolony,wszystko robione na prędce ,często pod wpływem czerwonego wytrawnego :(,

No,ale może kiedyś zbiorę takie "bez wstydu" i pomyślę..

PS.sporo moich fot jest na GMTForum pod nickiem kt88.pzdr Michał

Guest zimny-wiatr

Przydałoby się jakieś zdjęcie jak świeci to cudeńko :( Strasznie intryguje mnie ten czerwony kolorek :(

poczekam ,aż się ściemni i coś powalczę...

Michał - więcej takich fotek, ładną galerię sobie na dysku już zrobiłem. A im więcej ich oglądam tym bardziej dojrzewam do kupna. PIĘKNY JEST!!!!

post-23173-0-37761300-1331232069.jpg

You smell that? Do you smell that? Napalm, son. Nothing else in the world smells like that. I love the smell of napalm in the morning. You know, one time we had a hill bombed, for twelve hours. When it was all over I walked up. We didn't find one of 'em, not one stinkin' dink body. The smell, you know that gasoline smell, the whole hill. Smelled like ? victory.

z pełnym dystansem do tematu ;)

rewelacyjne zdjecia, zegarek zreszta tez:)

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

Adam Wisniewski - Snerg

w handlu wymiennym poległ za niego GLYCINE Airman,czyli też kawałek tej samej historii..

ale w "rodzinie "zostało.. ,także OK..;)

y60 - czy to ostatnie zdjęcie z napalmem - jest szansa dostać w dużej rozdzielczości? widzę je - za Twoim przyzwoleniem rzecz jasna - u siebie na tapecie:)

no bo on stary jest:) ale kurcze, chylę czoło.. i przed zegarem i kunsztem fotograficznym..

Grail nurkowy.. ciekawe czy dałoby się przywrócić mu wodoszczelność i wskoczyć z nim np do wanny..

no bo on stary jest:) ale kurcze, chylę czoło.. i przed zegarem i kunsztem fotograficznym..

Grail nurkowy.. ciekawe czy dałoby się przywrócić mu wodoszczelność i wskoczyć z nim np do wanny..

dzięki ,na razie wyskoczył na kawkę..;) :

post-23173-0-21924300-1331284712.jpg

Michał, rozwalasz fotkami...po prostu zajeboza

Pozdrawiam
Piotrek

stopka.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.