Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

STARUSZEK

KONKURS FOTOGRAFICZNY z nagrodami

Recommended Posts

Spendit 2 tez był nominowany , ale trzeba bylo coś wybrać , ja w kazdym razie nie potrafiłem ;)

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

przyroda:

seiko

65d5a6f0788c84b9med.jpg

To był mój faworyt ;)

Widziałem go tak:

post-2370-0-29172100-1331238645.jpg

(gdyby padło na mnie to swoje bym wstawił)

Rozumiem jednak wybór jurorów

:lol: Gratulacje

Ciesz się że nie szczekasz

OOO ja, pierwszy raz w życiu coś wygrałem. Chyba skoczę do Włoch kupić los na loterii!

A tak na poważnie, bardzo, bardzo dziękuję choć głupio mi niezmiernie, bo tak naprawdę na tle większości prac, moje zdjęcie wypada dość miernie. To chyba przez to zamieszanie ze stroną, szanowni jurorzy nie mieli głowy do dokładnych oględzin :-)) Jeszcze raz dziękuję. A pomysł z konkursem genialny, mam nadzieję, że organizowanie co jakiś czas takich konkursów stanie się taką nową, świecką tradycją KMZiZ.

Pozdrawiam

Krzysiek

Kolegów Krzychoksa i Zetore proszę o dogadanie sie ktora klamra dla Kogo , jeśli się nie dogadają - to znowu decyzja jury , w kazdym razie proszę o info na PW .

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Guest zimny-wiatr

Panowie, Zetore prosił mnie żeby serdecznie podziękować wam wszystkim za konkurs, nagrodę, motywacje i dobre słowa ;)

Coś mu się stało z forum i sam nie może napisać :lol:

Gratulacje dla zwycięzców. Wszystkie zdjęcia byłe bardzo dobre ale szczerze ja obstawiałem inne typy, ale jury zawsze ma racje ;)

Jeszcze raz gratuluje i czekamy na następne równie ciekawe konkursy, jak już będzie po sezonie wakacyjnym będzie więcej uczestników i jurorzy będą mieli jeszcze trudniejszy wybór;)

Gratulacje!

@y60 mnie zmiażdżył Bezbronnym - GENIALNE zdjęcie. Czekam na Twojego fotobloga (ale o tym już pisaliśmy) ;)

Ja również bardzo dziękuję i co tu dużo mówić -cieszę się :)

Ps:mi się strasznie podobało zdjęcie z Tissota zapalniczką i podwodny seiko ,oba Zetoriusza

pzdr Michał

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.