Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

manq

jaki to zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

witam

będąc na przyjęciu u jednego z gości zobaczyłem fajny zegarek. niestety nie mam zdjęcia tego zegarka, ale opiszę jak mniej więcej wyglądał: czarny cyferblat a na godzinach zamiast godzin były chyba minuty albo sekundy tzn. 5,10,15,20,25,30 itd do 60. mechanizm chyba kwarcowy bo wskazówka sekundnika tykała jak w kwarcu. był na czarnym pasku. nie pamiętam czy miał datownik coś mi się zdaje że był umieszczony pod godziną 12. może ktoś z was zna taki czasomierz ewentualnie zamieści jakieś foto?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

będąc na przyjęciu u jednego z gości zobaczyłem fajny zegarek. niestety nie mam zdjęcia tego zegarka, ale opiszę jak mniej więcej wyglądał: czarny cyferblat a na godzinach zamiast godzin były chyba minuty albo sekundy tzn. 5,10,15,20,25,30 itd do 60. mechanizm chyba kwarcowy bo wskazówka sekundnika tykała jak w kwarcu. był na czarnym pasku. nie pamiętam czy miał datownik coś mi się zdaje że był umieszczony pod godziną 12. może ktoś z was zna taki czasomierz ewentualnie zamieści jakieś foto?

Pozdrawiam

 

hehe nooo trochę mało informacji, tak wygląda większość zegarków :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nooo trochę mało informacji, tak wygląda większość zegarków :lol:

 

Rozumiem. No ale chyba większość zegarków na cyferblacie ma raczej godziny a nie minuty. Mogę jeszcze dodać, że rozmiar koperty wyglądał na ok40-42cm. Cyferki i wskazówki w kolorze srebrnym. Pasek czarny mocowany w taki sposób jakby wcześniej była tam bransoleta - chodzi o taką metalową wypustkę wychodzącą z koperty po środku mocowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-28095-0-96513400-1331244694.jpg

FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc, jednak to nie ten zegarek. O takie mocowanie paska do koperty mi chodziło ale dużo mniejsze i drobniejsze, może 1/3 tego co jest w certinie. wygląd zegarka - bardziej elegancki typ do garnituru, ta certina raczej sportowa. Aha, te oznaczenia minut znajdują się na cyferblacie (standardowo pod szybką), w tej certinie są na kopercie...

Pozdrawiam

 

zamieszczam zdjęcie zegarka. zdjęcie słabej jakości ale może komuś uda się go zidentywikować.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eeac5cafee0455b0.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.