Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bromkur

Seiko "garniturowe"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

To mój pierwszy post na forum. Przymierzam się do kupna zegarka mechanicznego i ze względu na ograniczone fundusze (ok. 1000 zł) mój wybór musi paść na zegarki japońskie (raczej Seiko niż Orient), ewntualnie rosyjskie (choć ich stylistyka nie przemawia zbytnio do mnie). Chciałbym nabyć zegarek typu garniturowiec, najlepiej z ciemną tarczą (czarną lub niebieską), przeszklonym deklem, średnicą ok. 38-40 mm, okrągły, raczej na branzolecie. Czy któryś z modeli Seiko spełnia te wymagania? Przeglądałem ofertę sklepów internetowych, w większości ww założonej cenie dominują 5, które są za małe dla mnie. Wolałbym dokonać zakupu w kraju. Inne opcje poza Seiko chętnie też rozważę (używane jak najbardziej). Pozdrawiam i proszę o sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Musiałbyś ze 150zł dołożyć chyba, że uda się bez cła i podatku i możesz wybrać Seiko SCVS0013 :rolleyes: lub 0015 z ciemną tarczą.

post-22858-0-89747600-1331245346.jpg

Zdjęcie podglądowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-23896-0-84753500-1331245365.jpg

post-23896-0-78411000-1331245364.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny i ciekawy ten Orient, trzeba poszukać informacji o nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.