Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

xaime

Użytkownik
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Początkujący

Recent Profile Visitors

616 profile views
 1. Póki co większość opinii jest za opcją, że nie pozostawia śladów. Mój mechanik twierdzi, że "czarne" skrzynki tą aktualnie mogą się trafić w markach premium.
 2. Mam pytanie to kolegów, którzy korzystali z power box-ów w swoich samochodach albo mają wiedzę z warsztatów - serwisów czy takie urządzenie zostawia po sobie jakiś "ślad", który jest widoczny dla serwisu. Jestem szczęśliwym użytkownikiem Leon Cupra, który niestety (pewnie WLTP) ma spore lagi przy dodawaniu gazu. Wkurza mnie to, bo początkowo silnik reaguje bardzo ospale a później jest strzał w plecy. Rozważam założenie power box-a (może to zniweluje trochę dodatki "ekologiczne") ale ze względu na gwarancję ( 5 lat), boję się, że nawet po wypięciu zostanie ślad w "systemie" i stracę gwarancję.
 3. Dziękuje za namiary, poluję teraz na ciekawą ofertę-jedna już uciekła sprzed nosa
 4. Przeglądam oferty na portalach, chodziło mi o bardziej zorganizowaną ofertę sprzedaży "używek" - coś na kształt profilu z FB Creatobike (szosy).
 5. Szukam używanego roweru gravel i hardtail-a. Funkcjonują jakieś "komisy" rowerowe, sklepy lub grupy FB gdzie można przeszukać większą ilość ogłoszeń ? Macie jakieś pozytywne doświadczenie z takim zakupem ?
 6. Barley wine to nie gatunek dla mnie także nie będę się wypowiadał ( mój z takiego zestawu leży od dwóch lat w ciemnej szafie 😉 ) ale pozostałe bardzo dobre, zwłaszcza ten z płatkami dębowymi. Generalnie proponuję kupić drugi zestaw, wstawić w ciemne, chłodne miejsce i zostawić na co najmniej rok będą dużo lepsze !
 7. Dotarł zestaw zimowy do Cupry, powłoka ceramiczna też już jest. Jednym słowem zimo, zapraszam 😄
 8. Stoję przed wyborem opon zimowych do Seata Leona (Cupra 4Drive), rozmiar 225/40 R18. Obecnie na oponeo w cenie około 500 zł jest Pirelli SottoZero seria 3, Continentale, Nokiany, Dunlopy, Goodyeary są nieco droższe. Jeżeli macie jakieś pozytywne doświadczenia z konkretnymi modelami to podzielcie się, proszę 🙂 Przy obecnych zimach a raczej ich braku, zwłaszcza w centralnej Polsce najbardziej mi zależy na dobrym zachowaniu na mokrym i błocie pośniegowym oraz trwałości. Całorocznych nie chcę, mam nowe letnie i zostanę przy układzie dwóch zestawów opon.
 9. Damasko DA46 na fabrycznym kauczukowy pasku. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 10. Szczęśliwie załapałem się na schodzącego Leona z fizycznymi przyciskami, nowy ma już głownie panele dotykowe więc pewnie przycisk S&S też jest zlikwidowany. Ponadto jest brzydszy niż poprzednik 😉
 11. Szczęśliwie załapałem się na schodzącego Leona z fizycznymi przyciskami, nowy ma już głownie panele dotykowe więc pewnie przycisk S&S też jest zlikwidowany. Ponadto jest brzydszy niż poprzednik 😉 Szczęśliwie załapałem się na schodzącego Leona z fizycznymi przyciskami, nowy ma już głownie panele dotykowe więc pewnie przycisk S&S też jest zlikwidowany. Ponadto jest brzydszy niż poprzednik 😉 Szczęśliwie załapałem się na schodzącego Leona z fizycznymi przyciskami, nowy ma już głownie panele dotykowe więc pewnie przycisk S&S też jest zlikwidowany. Ponadto jest brzydszy niż poprzednik 😉
 12. Cieszy mnie jednomyślność odnośnie systemu S&S w narodzie [emoji6] Nieczęsto się to zdarza ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 13. Jeżdżę od czasu do czasu Mazdą CX-5 i tam moment odpalania się niemal niezauważalny i samochód od razu rusza, działa to zaskakująco dobrze. Zakładam, że jeżeli są jakieś oszczędności to znikome ale to samochód żony więc nie będę jej mieszać, poza tym wyłączenie tego systemu w Mazdzie jest upierdliwe. Natomiast jak się skończy gwarancja to pojadę do swojego mechanika i poproszę o całkowite usunięcie tego ustrojstwa. Muszę sprawdzić czy w moim można na trybie indywidualnym permanentnie to wyłączyć- zakładam, że jednak nie...
 14. Szczęśliwie w Seacie wyłącza się jednym naciśnięciem łatwo dostępnego przycisku, natomiast w Mazdzie CX-5 przycisk jest lekko schowany i trzeba przytrzymać 3 sec. Ja też uważam, że ciągłe gaszenie i odpalanie samochodu skróci trwałość silnika. Zastanawia mnie tylko ile można zaoszczędzić 0,5 litra na 100 km ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.