Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

xaime

Użytkownik
 • Content Count

  170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Początkujący

Recent Profile Visitors

596 profile views
 1. Dziękuje za namiary, poluję teraz na ciekawą ofertę-jedna już uciekła sprzed nosa
 2. Przeglądam oferty na portalach, chodziło mi o bardziej zorganizowaną ofertę sprzedaży "używek" - coś na kształt profilu z FB Creatobike (szosy).
 3. Szukam używanego roweru gravel i hardtail-a. Funkcjonują jakieś "komisy" rowerowe, sklepy lub grupy FB gdzie można przeszukać większą ilość ogłoszeń ? Macie jakieś pozytywne doświadczenie z takim zakupem ?
 4. Barley wine to nie gatunek dla mnie także nie będę się wypowiadał ( mój z takiego zestawu leży od dwóch lat w ciemnej szafie 😉 ) ale pozostałe bardzo dobre, zwłaszcza ten z płatkami dębowymi. Generalnie proponuję kupić drugi zestaw, wstawić w ciemne, chłodne miejsce i zostawić na co najmniej rok będą dużo lepsze !
 5. Dotarł zestaw zimowy do Cupry, powłoka ceramiczna też już jest. Jednym słowem zimo, zapraszam 😄
 6. Stoję przed wyborem opon zimowych do Seata Leona (Cupra 4Drive), rozmiar 225/40 R18. Obecnie na oponeo w cenie około 500 zł jest Pirelli SottoZero seria 3, Continentale, Nokiany, Dunlopy, Goodyeary są nieco droższe. Jeżeli macie jakieś pozytywne doświadczenia z konkretnymi modelami to podzielcie się, proszę 🙂 Przy obecnych zimach a raczej ich braku, zwłaszcza w centralnej Polsce najbardziej mi zależy na dobrym zachowaniu na mokrym i błocie pośniegowym oraz trwałości. Całorocznych nie chcę, mam nowe letnie i zostanę przy układzie dwóch zestawów opon.
 7. Damasko DA46 na fabrycznym kauczukowy pasku. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 8. Szczęśliwie załapałem się na schodzącego Leona z fizycznymi przyciskami, nowy ma już głownie panele dotykowe więc pewnie przycisk S&S też jest zlikwidowany. Ponadto jest brzydszy niż poprzednik 😉
 9. Szczęśliwie załapałem się na schodzącego Leona z fizycznymi przyciskami, nowy ma już głownie panele dotykowe więc pewnie przycisk S&S też jest zlikwidowany. Ponadto jest brzydszy niż poprzednik 😉 Szczęśliwie załapałem się na schodzącego Leona z fizycznymi przyciskami, nowy ma już głownie panele dotykowe więc pewnie przycisk S&S też jest zlikwidowany. Ponadto jest brzydszy niż poprzednik 😉 Szczęśliwie załapałem się na schodzącego Leona z fizycznymi przyciskami, nowy ma już głownie panele dotykowe więc pewnie przycisk S&S też jest zlikwidowany. Ponadto jest brzydszy niż poprzednik 😉
 10. Cieszy mnie jednomyślność odnośnie systemu S&S w narodzie [emoji6] Nieczęsto się to zdarza ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 11. Jeżdżę od czasu do czasu Mazdą CX-5 i tam moment odpalania się niemal niezauważalny i samochód od razu rusza, działa to zaskakująco dobrze. Zakładam, że jeżeli są jakieś oszczędności to znikome ale to samochód żony więc nie będę jej mieszać, poza tym wyłączenie tego systemu w Mazdzie jest upierdliwe. Natomiast jak się skończy gwarancja to pojadę do swojego mechanika i poproszę o całkowite usunięcie tego ustrojstwa. Muszę sprawdzić czy w moim można na trybie indywidualnym permanentnie to wyłączyć- zakładam, że jednak nie...
 12. Szczęśliwie w Seacie wyłącza się jednym naciśnięciem łatwo dostępnego przycisku, natomiast w Mazdzie CX-5 przycisk jest lekko schowany i trzeba przytrzymać 3 sec. Ja też uważam, że ciągłe gaszenie i odpalanie samochodu skróci trwałość silnika. Zastanawia mnie tylko ile można zaoszczędzić 0,5 litra na 100 km ?
 13. Pewnie dużo zależy od marki i konkretnego serwisu, znam osobiście jeden przypadek gdzie w Łodzi zmienili oprogramowanie skrzyni w T-Roc-u, które poprawiło reakcję skrzyni. Zakładam, że marki jako całość mogą być temu przeciwne.
 14. Korzystacie z systemu Start - Stop ? Widzicie realne obniżenie spalania ? Na chwilę obecną ( na "dotarciu") nie korzystam z tego systemu ale później zobaczę po przejechaniu 500-600 km czy są jakieś oszczędności w mieście.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.