Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Voli

Dodawanie szybkiej odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Przy dodawaniu szybkiej odpowiedzi z użyciem okienka na dole strony nie działają przyciski funkcyjne np. wstaw obrazek, emotiony czy wstaw link; ponadto jakakolwiek operacja powoduje wykasowanie wpisanego tam tekstu, jeśli więc np. przełączę się pomiędzy oknami to muszę pisać post od nowa, jeśli kliknę gdziekolwiek poza obszarem pola do wpisywania teksu (np. by zerknąć jeszcze raz na post do którego się odnoszę) to ponowne klikniecie w obszarze tekstowym by kontynuować pisanie powoduje wykasowanie zawartości, podobnie gdy kliknę kursorem w którejś linijce w pisanym tekście (bo np. chcę coś poprawić) to tekst znika...

W pełnym edytorze uruchomionym przyciskiem "dodaj odpowiedź" i pozostałych jest ok.

Jak dla mnie "lekko" irytujące...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Problem odnotowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Przyznam szczerze, że nie mogę zidentyfikować problemu, o którym piszesz. Tę wiadomość piszę w trybie szybkiej odpowiedzi :(. Emotikony działają, żaden tekst mi nie znika, linki działają. Żeby wykluczyć kwestię uprawnień, zalogowałem się również na swojego użytkownika testowego, który jest w grupie members. Wszystko działa poprawnie. Nie wiem jak jest u pozostałych Klubowiczów, ale ja opisanych przez Ciebie problemów nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też działa. Czy sprawdzałeś na różnych przeglądarkach / komputerach?


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez dziala ale ja zz kolei mam problem z cytatami w odpowiedzi- nie pokazuja sie w ramce nie wiedziec czemu, wczesniej nie mialem tego problemu


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

u mnie tez dziala ale ja zz kolei mam problem z cytatami w odpowiedzi- nie pokazuja sie w ramce nie wiedziec czemu, wczesniej nie mialem tego problemu

 

Obawiam się, że to kolejny z tych problemów, które trzeba by rozwiązać indywidualnie. Jak widzisz okno cytatu działa prawidłowo. Nie jest to problem, który dotyczy forum w skali ogólnej.

 

Sprawdzone na systemach: Windows XP, Mac Os X - przeglądarka Safari 4.0.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że to kolejny z tych problemów, które trzeba by rozwiązać indywidualnie. Jak widzisz okno cytatu działa prawidłowo. Nie jest to problem, który dotyczy forum w skali ogólnej.

 

Sprawdzone na systemach: Windows XP, Mac Os X - przeglądarka Safari 4.0.3

 

 

 

juz sobie poradzilem z tym probemem.

dzieki


FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Napisz proszę co było przyczyną. Może przyda się Klubowiczom, u których problem ten wystąpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie problem występuje nadal :( (Win XP sp3, IE, od kilku miesięcy żadnych zmian ustawień) :)

Jeśli u większości wszystko jest ok to być może któraś z aplikacji coś pomiąchała w ustawieniach u mnie (np. antywir lub jakis wir :)) - i tak przymierzam się do wymiany systemu jak będzie chwilka - może problem sam się rozwiąże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę co było przyczyną. Może przyda się Klubowiczom, u których problem ten wystąpi.

 

banalny blad robilem bo kasowalem za duzo tekstu ale jak zostawiampierwszy wiersz i ostatni-czyli

wszystko jest ok

FAKE WATCHES ARE FOR FAKE PEOPLE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

banalny blad robilem bo kasowalem za duzo tekstu ale jak zostawiampierwszy wiersz i ostatni-czyli

[/quote]

wszystko jest ok

 

Ano, pełny blok z domkniętymi znacznikami to podstawa. Inaczej operatory nie mają prawa działać.

 

Violi,

 

po zmianie systemu napisz proszę na pm czy problem nadal występuje.

 

Zamykam temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.