Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

quest

Delbana - pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga ogolna - nie lubie, jak zdjecia po powiekszeniu sa niewiele wieksze niz bez. To zawsze rodzi podejrzenia o ukrywanie czegos.

 

Z tym zastrzezeniem wyglada jako tako. Dekiel solidnie spolerowany, koperta zdaje sie tez. Tarcza (w sumie najwazniejszy element :( ) wyglada dobrze, chyba byla czyszczona, ale nieodnawiana - to duzy plus. Nalozono nowo mase swiecaca na indeksy i do wskazowek - to minus dla mnie. Mechanizm oryginalny od Delbany. Koronka "w swietnym stanie" bo nowa i nie pasujaca ksztaltem.

 

W sumie zegarek ze swoja historia, po odnowieniu, takim w granicach przyzwoitosci, zwazywszy wartosc materialna zegarka.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm oryginalny od Delbany.

 

Felsa 465 N, stosowana przez Delbanę.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując jak na zakup pierwszego zegarka mechanicznego nie dokonałem głupiego wyboru i nie przepłaciłem?

 

Tak jak napisałem stawiam pierwsze kroki w temacie zegarków z duszą - obecnie do noszenia mam kwarca Diesel DZ4035 na japońskim werku i jest ok. Ostatnio zafascynowały mnie jednak zegarki przez prawdziwe Z. Mój kolejny typ na zakup to SEIKO Automatic Alpinist SARB017 - niestety niedostępny w normalnej sprzedaży w kraju :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując jak na zakup pierwszego zegarka mechanicznego nie dokonałem głupiego wyboru i nie przepłaciłem?

 

Tak jak napisałem stawiam pierwsze kroki w temacie zegarków z duszą - obecnie do noszenia mam kwarca Diesel DZ4035 na japońskim werku i jest ok. Ostatnio zafascynowały mnie jednak zegarki przez prawdziwe Z. Mój kolejny typ na zakup to SEIKO Automatic Alpinist SARB017 - niestety niedostępny w normalnej sprzedaży w kraju :-(

 

A tutaj zdjęcia:

 

http://popcdn-zoovy-2.simplecdn.net/img/kseiya/W640-H480-Bffffff/S/s_sarb017a.jpg

 

http://popcdn-zoovy-2.simplecdn.net/img/kseiya/W640-H480-Bffffff/s_sarb017b.jpg

 

http://popcdn-zoovy-3.simplecdn.net/img/kseiya/W640-H480-Bffffff/s_sarb017c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując jak na zakup pierwszego zegarka mechanicznego nie dokonałem głupiego wyboru i nie przepłaciłem?

 

Hmm... No coś Ty, co znaczy głupiego? Delbana to w Polsce uznana marka średniej klasy zegarków i jak się Tobie podoba to o gustach się nie dyskutuje. :(

A moim zdaniem głupi czy błędny wybór to dopiero kupienie za duże pieniadze jakiegoś nie oryginalnego zegarka...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.