Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

faf

SEZAMIE OTWÓRZ SIĘ...

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie czymś takim, ale może lepiej nie zaczynać na takim....


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-514-0-55162500-1331248835.jpg

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy, dziękuję za wszelakie podpowiedzi i wskazówki dotyczące tematu tegoż postu.

Co prawda ?google? milczy po wpisaniu hasła ? żyletki przemysłowe, dlatego też nie wiem jak wejść w posiadanie takowych, jednak wydaje mi się, że spotykałem się z czymś podobnym w takiej jakby ?skrobce?, którą używałem do rozmaitych celów i chyba właśnie tam występował taki element.

 

Poza tym chyba prędzej zrezygnował bym z mechanicznego zegarka, niż miał bym sam nie móc wyregulować go sobie. To po prostu czysta przyjemność, której nie potrafię pozbawić się, a skoro kilka rusków udało się wyregulować do -20/25s na miesiąc, to podejrzewam, że i tutaj jest pewne pole do popisu.

 

Pozdrawiam dziękując w imieniu swoim, jak i wszystkich potencjalnych zainteresowanych tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POwitoł

Ten dynks, to nożyki/ostrza trapezowe. Też podobnym zdejmuję w rusach dekle.

 

 

Przetlumaczylem z angileskiego na zywca:), dla tego dalem zdjecie- dzieki:) bo nie wiedzialem jak nazwac po naszemu.

pozdr

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrze pokazane przez cytochroma na zdjęciu pochodzi właśnie z czegoś w rodzaju skrobaka - przyrząd ten kształtem przypomina nieco jednorazową maszynkę do golenia :) Osobiście od paru lat używam identycznego ostrza do otwierania dekli, ale przede wszystkim do ściągania oprawek szkieł w kopertach trzyczęściowych - w tych przypadkach jest to w zasadzie najbezpieczniejszy sposób, aby uniknąć porysowania koperty. Miłosnikom zegarków radzieckich ostrze będzie najbardziej pomocne przy otwieraniu dekli w 18-kamieniowych Mirach (nie znalazłem innego sposobu na otwieranie tych kopert).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie koledzy, po wpisaniu hasła ?ostrza trapezowe? , sprawa staje się jasna i można już sobie do woli powybierać i dobrać co komu potrzebne.

Gdyby ktoś chciał przyjrzeć się bliżej, to tutaj podaję mały i przykładowy materiał poglądowy (KLIK), bo i jest w czym przebierać, pod względem kształtów, gabarytów itp.

 

A co do zegarka, to potwierdzam to co napisali koledzy, gdyż też podoba mi się on niezmiernie i też nie chciał bym zrobić mu krzywdy, ale jak kolega chce sobie jedynie dopieścić go w celach regulacyjnych, to ja rozumiem to w 100%.

 

Pozdrawiam.


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.