Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Jesper

Certina vs. Tissot

Certina DS Podium vs Tissot PRC 200  

115 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zegarki sportowe nie są moim oczkiem w głowie, jednak z powyższych modeli oddaję głos na Tissota.


?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ????????? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak Tissot jest ciekawszyt jeśli chodzi o design, natomiast certina ma system DS czyli Grubsze szafirowe szkło tj przedział 1,8-2,2 mm gdzie standardowa grubość szkła to 1,2 mm, ponadto certina posiada podwójna uszczelke na koronce a dokładniej na wałku nastawczym i podwojna uszczelke na deklu. Mam nadzieje ze pomogłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na tissota bo po prostu jakoś bardziej lubię ;)

a prc 200 miałem do zeszłego czwartku (z opisu taki model jak maxwella - jasna tarcza, brązowy pasek) i był bardzo wypas (dokup tylko gumę na zmianę bo zegarek ma dobrą wodoszczelność, zakręcaną koronkę a szkoda paska na pływanie :) ).

 

A co do pytania czy da się kupić za ok. 800 pln to UWAŻAJ na podróbki tego właśnie prc200 (m.in biała wskazówka) bo są właśnie w tej cenie mniej więcej (poszukaj na forum w dziale o podróbkach to znajdziesz różnice).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Tissot - jest fajny,a ta żółta skazówka od sekundnika dodaje mu uroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wybralem rowniez Tissota - czekam na niego do czerwca bo przyleci ze Stanow:D Ale Certina rownie sliczna ( z tym ze ja oba zegarki na branzolecie ogladalem i wbralem:P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie wszyscy na tissota a 27 vs 22 w głosach dla certiny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem przewrotnie, że dla mnie w oby dwu przypadkach tradycja ma negatywne znaczenie :lol:. Bo wstyd , ze po 150 latach na rynku firmy ładuję etę g 10 :lol:, tą samą co firmy czarnolistowe. Stawiam na Tissota

To eta g10 jest złym mechanizmem? - bo wstawiana do zegarków firm czarnolistowych??

Ja stawiam na certinę za system DS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na mysli to, ze firma z taką tradycja powinna ładować własne werki jak inne firmy z prawdziwą tradycją jak VC, PP, AP. JLC.

 

A ETA G10 jak się nie zepsuje to jest ok :lol: . Piszę, ze jak się nie zepsuje, bo jest nienaprawialna, a niestety awarie się jej zdarzają.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zupelnie odwrotnie :unsure: dla mnie C. za czarwona wskazowke i tachmotr na bezelu - pewnie sie porysje ale wyglada swietnie

 

To tak jak dla mnie - zdecydowanie C za czerwoną wskazówkę. 


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.