Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cyklotymik

Użytkownik
 • Content Count

  484
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

382 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  fotografia, audio, zegarki, sport

Recent Profile Visitors

717 profile views
 1. Gratulacje dla Zwyciezcy i pozostalych uczestników. Dziękuję z fajną zabawę i głosy oddane na moje zdjęcie. Nie sądziłem, że stanę na pudle. Konkurencja była naprawdę silna.
 2. cyklotymik

  Perfumy

  Nie jest tak źle. Aktualne wypusty są bardzo dobre. Był okres 9 kilka lat wstecz ) kiedy był fatalny, ale od 2018 jest moc i benzyna A ja chcę zejść poniżej 10. Było ponad 300, a teraz chyba 50 nie mam.
 3. cyklotymik

  Perfumy

  Dzięki A dziś...
 4. Za 2000 z małym haczykiem kupisz nówkę. Możesz przetestować i zwrócić, w razie co. Kiedyś bardzo lubiłem mieszać starymi szkłami, ale to jednak bardzo leciwe konstrukcje i zdarza się, że wyłażą różne babole. W którymś z pleśniaków Pentaxa rozkleiła mi się soczewka przednia. Inny pleśniak zaraził mi pleśnią inne obiektywy. Szkoda kasy i nerwów, ale do tego doszedłem po jakimś czasie.
 5. Miałem i Kirona i Vivitara, tyle, że do Pentaxa. Świetne szkła, z naprawdę bardzo dobrą rozdzielczością. Słabo wypadają w kwestii aberracji, a do tego duże i ciężkie. Osobiście wybrałbym Laowa 65. Optycznie to poziom Laowa 100, która jest IMO lepszym obiektywem niż Kiron i Vivitar. O aberracjach możesz zapomnieć. Laowa ustępuje tylko Sigmie Art DG DN Macro 105 i Voigtlanderowi 110 APO Lanthar, i tylko w kwestii kontrastu.
 6. No to wszystko jasne. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.