Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

cyklotymik

Użytkownik
 • Content Count

  452
 • Joined

Community Reputation

121 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  fotografia, audio, zegarki, sport

Recent Profile Visitors

360 profile views
 1. cyklotymik

  Perfumy

  Dlatego pisze o używkach
 2. cyklotymik

  Perfumy

  Używkę, na upartego można, trafić Podałem propozycje napinającą budżet na maxa. Jeśli ma byc tanio, to Twoje propozycje są jak najbardziej w porządku.
 3. cyklotymik

  Perfumy

  Loco, jeszcze kwestia jak duże te szuflady A dziś czwóreczka... Fju fju. 400 to sporo. Pogrzebałbym w niszy, nawet używki... Creed Aventus - parametry b. dobre jak na świeżaka Nishane Safran Colognise - jeszcze lepsze parametry Amouage Reflection Men - też zacne parametry. Wg niektórych, nie jest to stricte letni zapach, ale wielu, w tym ja, śmiało używa Xerjoff Nio bądź Renaissance - bardzo dobre zapachy na lato We wszystkich przypadkach masz najwyższą jakość składników i oryginalność kompozycji. Szczególnie pozycja 2 i 4. To tylko kilka przykładów, tzw. bezpiecznych zapachów. Wśród niszy jest tez mnóstwo śmierdzieli, ale to inna kwestia
 4. cyklotymik

  Perfumy

  Loco, ile Ty masz flaszek ? 😀
 5. cyklotymik

  Perfumy

  Ooo, szosteczka wyśmienita jest. Gratuluję. U mnie też nowy w rodzinie... Naxos
 6. Wielkie gratulacje dla zwycięzcy i pozostałych uczestników, chociażby za chęć wzięcia udziału. @Gio rozwaliłeś mnie tą fotką, podobnie jak @Christo, którego fotkę mocno nie doceniono. Nie miałem wątpliwości, że Twoja fotka wygra, dziwi mnie tylko fakt, że na ponad pięćdziesięciu głosujących , tylko 22 osoby oddały głos. Generalnie fotki 2, 5, 9, 11 i 15 to najlepiej, wg mnie, wykonane technicznie zdjęcia. Co do tematu, to można było go interpretować na wiele sposobów, więc jakby nie patrzył wszystkie się mieszczą. Dziękuję za oddane głosy na moje zdjęcie.
 7. Może to nie Dudek, ale... ale ptaszek
 8. cyklotymik

  Perfumy

  Jak ktoś lubił/lubi D@G By męskie, to szczerze polecam...
 9. Bardzo dobre foty. Zegarek tez zacny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.