Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Dusher

Problemy z data w Certinie DS1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dusher

Witam wszystkich,

 

pisze tutaj ze względu na fakt, iż niedawno zakupiłem sobie Certine DS1 (czarny cyferblat, czarny skórzany pasek). Przez pierwsze dwa tygodnie nie miałem powodu żeby do czegokolwiek się przyczepić, ale później zegarek stanął - domyślam się że to ze względu na to iż mało go użytkowałem na dwa dni przed jego zatrzymaniem. Po ustawieniu godziny, a tym samym lekkim jego nakreceniu mam problemy z datownikiem, a mianowicie data nie zmienia się już o północy (wcześniej było to tak za 3 min 00.00), a w ciągu dnia w okolicy południa. Nie wiem co robić ponieważ jest to mój pierwszy automat. Czy powinienem zgłosić reklamację? Zanieść go do serwisu? Może samo się to z czasem przestawi? A może jest na to jakiś sposób, np. przekręcić mechanizm ręcznie o ok. 12h?

 

Z góry dzięki za wszystkie porady i pomocne wpisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa kolego. Przecież data zmienia sie co 24 godziny. Zegarek zatrzymał się, a Ty ustawiając go nie wziąłeś pod uwage tego faktu. Musisz przestawić zegarek o 12 godzin do przodu. Wtedy data zmnieni się o północy jak trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.