Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

andysz

"Klapiący" werk w Atlanticu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zakupiłem Atlantica na allegro, i zauważyłem że przy przekręcaniu zegarka mechanizm "klapie" w środku. Czy to jest normalne? Chyba nie, i raczej nie zdrowe dla samego werka.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat.

 

Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie jest to normalne, ani pożądane :-)

Skoro sam nie potrafisz poprawić, to jak najszybciej udaj się do zegarmistrza. To groszowa usługa. Gdybyś zamieścił wyraźne zdjęcie werku w kopercie, to byłoby łatwo udzielić Ci wskazówki, co może być nie tak. Modeli Atlantica było raczej sporo i trudno odganąć, jaki akurat kupiłeś i jak jest w nim mocowany mechanizm :-)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie jest są to klasyczne 2 śrubki, ale prawdopodobnie wrócę ten zegarek więc nie chcę go otwierać, aby nie być posądzony np. że sam wykręciłem śrubki.

 

Dzięki za info.

 

No raczej nie jest to normalne, ani pożądane :-)

Skoro sam nie potrafisz poprawić, to jak najszybciej udaj się do zegarmistrza. To groszowa usługa. Gdybyś zamieścił wyraźne zdjęcie werku w kopercie, to byłoby łatwo udzielić Ci wskazówki, co może być nie tak. Modeli Atlantica było raczej sporo i trudno odganąć, jaki akurat kupiłeś i jak jest w nim mocowany mechanizm :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poluzowany werk to jedyne zastrzeżenie do zegarka to może warto to poprawić i cieszyć się zegarkiem. Pokaż fotki lub napisz co to za model - wówczas Ktoś coś konkretnie poradzi jak otworzyć, co ruszać a czego nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.