Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rainman

NIE DZIAŁA WYSZUKIWARKA POSTÓW W PROFILACH, ORAZ WYSZUKIWARKA OGÓLNA

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

Mnoży się ostatnio trochę problemów. W związku z tym mam pytanie do Zarządu - czy został już wyznaczony nowy Admin ???. Obecna sytuacja wygląda tak, że nie wiadomo do kogo się zwracać w sprawach technicznych. Podforum techniczne powoli staje się nieuporządkowane, a moja wcześniejsza praca idzie na marne :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest na ten temat założony osobny watek , administrator forum jest i pracuje nad tym , ale problem jest znacznie poważniejszy niż się wydawał na początku , więc i wymaga więcej czasu

 

Mariusz - byłeś adminem i sam zrezygnowałeś ,dlatego powstrzymaj się od kąśliwych uwag typu " widzicie jak ja byłem adminem to bylo dobrze a teraz jest b..." bo to świadczy o jakichś komplekasach i jest dziecinne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Mariusz - byłeś adminem i sam zrezygnowałeś ,dlatego powstrzymaj się od kąśliwych uwag typu " widzicie jak ja byłem adminem to bylo dobrze a teraz jest b..." bo to świadczy o jakichś komplekasach i jest dziecinne

 

Darek,

nie wiem gdzie Ty w moim tekście widzisz kąśliwe uwagi. Moje pytanie o to kto aktualnie pełni rolę Admina, to rezultat niewiedzy na ten temat. Ale dzięki za wyczerpującą i merytoryczną odpowiedź.

 

Pozdrawiam

 

EOD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie potrafię, jak na razie poradzić sobie z uszkodzeniem, którego doznaliśmy.

 

Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł lub spotkał się z problemem, to proszę o pomoc i kontakt.

 

Mamy fizycznie uszkodzone pliki bazy: mysql z silnikiem inodb - nie da się selektować

po pełnym ideksie tabeli ibf_post i dokładnie z tego powodu nie działa wyszukiwanie.

 

Procedura opisana w dokumentacji mysql'a nie działa. Próbuję różnych sposobów.

 

Co do kontroli administratorskiej, to subskrybuję to forum i będę reagował na każde

zgłoszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka działa.

 

Przepraszam za utrudnienia, ale problem był naprawdę nietrywialny.

 

W wyniku uszkodzeń straciliśmy około 200 postów z okolic lutego 2007.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie potwierdzam działania wyszukiwarki. Przykładowy "Hamilton" nadal nic nie zwraca. Cokolwiek wpiszę - wynik jest pusty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.