Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wyczesany

Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie sporty uprawiacie i dlaczego? Osobiście nie lubię sportów drużynowych i kontaktowych, no chyba że w gronie kolegów gdzie wiem, że nikt mi wślizgiem nie wjedzie itd. Lubię sporty indywidualne szczególnie tenis, który uprawiam od 3 lat. Czasem lubię też pograć w siatkę, a Wy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie drużynowe lubię najbardziej..z piłką nożną i hokejem na czele (choć ten drugi tylko telewizyjnie).

 

Z uprawianych natomiast piłka, basen i snooker...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie tenis (była tez piłka, kosz, pływanie, karate) Wszystko po kilka lat. Tenis wrocił po latach i chyba sie ostanie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Ja uprawiałem przez rok tajski boks, teraz przerzuciłem się na Modern Arnis ale na razie mi kiepawo idzie ;) Lubię jeździć na rowerze (szosowy single speed) no a z gier zespołowych to interesuję się trochę Ultimate Frisbee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys grałem w klubie w tenisa ale to stara historia. Dalej lubie amatorsko poodbijac choć brakuje na to czasu. Jestem instruktorem narciarstwa ale jeżdżę na snowboardzie i uwielbiam to robić


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czynnie, ale amatorsko: siatkówka i tenis. Jakąś godzinę temu właśnie wróciłem z siatkówki ;)

Biernie: Piłka nożna, czasami boks i kilka innych dyscyplin.

Chociaż przyznam, że ostatnio zastanawiam się, aby piłkę nożną dodać również do czynnych sportów w moim rozkładzie, ale chyba na to czasu już nie starczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przez 6 lat Karate i Kung Fu. Póżniej nastąpiła fascynacja siłownią- w tym roku stuknie 15 lat szarpania żelastwa . Jakieś 7 lat pobawiłem się w zawodach Strong Man-obecnie juz tylko organizacja imprez,sędziowanie itp.

Jak się uda to piłka -w okresie zimowym niedzielna halówka ,latem na trawce biegamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.